Zákusky do krabiciek

14. jún 202050

Koľko sa dava do krabiciek zakuskov?

 • Pozrite si iné diskusie ktoré sa tomuto venujú, nezakladajte nové.

  U nás sa dava okolo 15-20 podľa toho akej veľkej rodine alebo susedom.

 • mne bude krabičkovať zákusky moja cukrárka. Má to rozdelené podľa počtu osôb v domácnosti, pre 2-3členné dáva 8-10 zákuskov, pre o niečo väčšie rodiny dáva 10-15 zákuskov. Robí aj veľké výslužky pre cca 18 ľudí, kde je zákuskov okolo 30. Podľa mňa to bohato stačí. Veľa zaváži aj kedy budeš mať svadbu, my v lete, takže ja veľké výslužky robiť nebudem určite.

 • Ja som mam krabickovanie u cukrarky, nakazala som po 15 všade (ale asi sa vojde len 10 - 12 do krabicky - sú menšie ako som čakala 😂) tak kto bude sám, pripadne dvojica, dostane 1 krabicku, kto viacerí s deťmi a tak, tak dve krabičky. Ale zase my mame dosť ubytovaných takže ráno po svadbe ešte dostanú torty a tak..

 • Sponzor fóra
 • Nám krabickovali rovno v cukrárni, asi 12-15 kúskov tam bolo, nedelili sme podľa počtov ľudí v rodine, proste som povedala cukrárke, nech dá rovnako,aj suché aj plnkove (doboska, puncak) my sme mali klasické zákusky.

 • My budeme dávať dva kusy torty a cca 6 koláčov pre jednotlivcov/dvojice a pre viac členené rodiny 2ks torty a 10 koláčov

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Predaj rôznych papierových a plastových krabíc na svadobné koláčev poschodové torty, bábovky a výslužky. Papierové košíčky, papier na pečenie.
  U nás nájdete kompletnú ponuku cukrárskych obalov a svadobných krabičiek. Kontaktujte nás a určite vám poradíme. Obaly expedujeme do celej SR.
  Milí sladkožrúti, máme tu pre Vás najlepšie sladké dobroty v širokom okolí. Nech sa páči, pokochajte sa.
  Články od našich partnerov
  Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
  Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
  Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
  Archív článkov od partnerov