Zhanam cukrarku na nahu svad.tortu a kolaciky do candy baru +slane pagace (5.5.2018 KE)

15. nov 2017200

Ahojte,
na termin 5.5.2018 zhanam cukrarku (za dobru cenu prosim), ktora by nam spravila jednoduchu nahu tortu + nejake kolaciky (muffiny, cheesecake, pudingy) do candy baru.
Budeme mat cc 60 ludi, takze to mnozstvo netreba velke

Dakujem 🙂

• Ak na niekoho natrafíš, tak daj vedieť 🙂, my sme mali rezervovanú top slečnu v okolí, no bohužiaľ to kvôli zdravotným problémom musela zrušiť 😞 , a čo sme googlili, hľadali.. v KE je to ozaj chabé (alebo majú slabý marketing, a nie je sa o nich ako dozvedieť) za premrštené ceny, no každopádne držím palce 🙂

• @sofkabarbie  pozri na stránke wwwtortyodmamy - sú tam cukrárky rozdelené podľa krajov, pozri si v galérii ich prácu, určite niekoho nájdeš, máš more času.

• Ahoj @sofkabarbie , uz si niekoho nasla na tu tortu? Tiez hladam cukrarku na "nahu svadobnu tortu" resp. nechcem mat z marcipanu. Dakujem. Na www.tortyodmamy som uz bola, ale zatial neuspesne...

• Sponzor fóra
  • Ahoj.mozem odporucit cukraren sladky domov v kavecanoch.my sme od nich brali komplet kolaciky na svadu aj do cake baru,pudingy a aj nahu svadobnu tortu a boli sme maximalne spokojni 🙂

• Ahojte
    Nie este sme nenasli a, v hladanie som stopla momentalne lebo nemam na to cas
    Ale dobre ze si prippmenula lebo budem hladat znova 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @01tatianka  zalezi od ceny 🙂

• Ahojte, este niekto? dakujem

• @sofkabarbie  ja som našla túto skvelú cukrárku v KE (Jazero), budem mať od nej také "modernejšie" dezertíky

https://www.facebook.com/candydcakes/?fref=ts

• @6myska  dakujem
    Aaka je cca cena

• @sofkabarbie  na každý typ dezertíka je rôzna, napíš tej holke a ona ti všetko pošle

• Dobry den. Radi Vam zabezpecime realizaciu candy baru spolu aj so svadobnou tortou. Kludne nas kontaktujte na nasej facebook stranke Top Mariage.

• @topmariage  Dobry den,
    poprosim zaslat cennik
    dakujem

• @topmariage  aj ja by som prosila cenník, vďaka

• Sponzor fóra
  • Do candy baru by sme radi: 2-3 cheescakes, mini dezertiky (tiramisu, kremiky s ovocim), cca zopar muffinov a cupcakes.

• @lenemmka  písala som ti správu, prosím ťa o info 🙂

• Dobry den. Cena za kus je 2.5 bez ohladu na to o aky kolačik ide 😃

• @topmariage  zdravim
    Aj cheescake?
    Mozte mi dat viac info do sprav

• @topmariage  dobry den mozete mi poslat ponuku ake kolaciky robite do candy baru? A cennik? Dakujem

• @patka182  dobrý deň. Píšem Vám ss

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Spoločnosť ktorá vám dodá vína na Vašu svadbu podľa Vašich prianí
    ...a po svadbe Vám radi pripravíme vínko pre vašich hosti na Svätý krst 🙂

Spestrite si vašu svadbu a očarte hostí originálnymi medovníčkami 🙂
    Predaj rôznych papierových a plastových krabíc na svadobné koláčev poschodové torty, bábovky a výslužky. Papierové košíčky, papier na pečenie.