Chiavari stoličky a svetelná výzdoba na 3.9.2016

24. okt 201530

Ahojte, hľadám niekoho, kto mi požičia cca 95 ks chiavari stoličiek, najlepšie V bielej farbe, taktiež osvetlenie sály. Viete mi niekoho odporučiť? Svadba bude V okolí Považskej Bystrice. Ďakujem

• Dobrý deň prajem, máme na prenájom 108ks limewash Chiavari, sme z Myjavy, ak by ste mali záujem prosím kontaktujte ma do správy 🙂

• @luckamisko  Dobrý deň, ak by ste mala záujem máme chiavari stoličky v požadovanom množstve v bielej farbe. Dovezieme aj odvezieme. Pre viac informácií píšte do IP. Prajeme pekný deň.

• Dobrý deň,
     Ponúkame na prenájom Chiavary stoličky biele za 3,50€ kus ( 120ks), svetelnú výzdobu ako aj kompletnú dekoráciu sály. ( komplet látková dekorácia sály )
     Pripájám illustračnú foto. Pre ďalšie info nás kontaktujte mailom, telefonicky alebo v správe.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Handmade svadobné dekorácie- svadobné pierka, náramky a doplnky pre družičky, výzdoba kostola, výzdoba auta, srdcia a venčeky.
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    ... tvoríme atmosféru ♥
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov