Chiavari stoličky cca 140ks - 21.8.2021 Námestovo

Dobrý deň, prosím Vás kde by som mohla požičať na 21.8.2021 136 chiavari bielych stoličiek ? Svadba bude v Krusetnici - okres Námestovo.
Odpovedať
Profilova fotka
biele majú myslím najbližšie v ružomberku - as creative, alebo v žiline - výzdoba tip top, alebo Martin - chivaraimt.sk. Uplne blizko vas ma vyzdoba Orava chiavari stolicky ale iba limewash. Vzhladom na pocet stoliciek ale podla mna budes musiet brat od viacerych dodavatelov
Odpovedať
skuste Eva Sinalova na fb alebo LoveDay Svadobne vyzdoby - su z namestova, cena je 2.30 za kus plus maju tam aj nejaky doplatok za dovoz a odvoz
Odpovedať
Dakujem baby 🙂 uz som skontaktovala pani z LoveDay ale bohuzial uz maju nas termin rezervovane ... potom som hladala a RK sa mi zdal dost daleko a tak sme sa dohodli na lime wash farbe a budeme ich mat z namestova aj s dovozom aj odvozom od Pana Kupculaka 🙂 tak sa vytesujeem
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka3692 super! my sme zhanali na svadbu v tvrdosine ale chceli sme len a len zlate takze ich mame prosim pekne z partizanskeho 😄
Odpovedať
@franz666 juuu pekne 😄 ako sa to chystate farebne ladit ? Ja mam totiz taky nesvar - neviem aku farbu k bielej a zelenej zvolit aby som to mala nejak zive a aby to nesplyvalo ... mame biele obrusy, lime wash chiavari stolicky a to jest vse 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka3692 zlata biela jemne ruzova, nejak takto
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?