DIY výzdoba v štýle greenery - rady a tipy

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, potrebovala by som poradiť ohľadom výzdoby. Chcela by som si svojpomocne vyrobiť dlhé girlandy na stoly a na zástenu ako na obrázkoch. Otázka č.1.: Aké rastliny sú na toto vhodné (viem, že eukalyptus je superfajn, ale hľadám niečo také, čo by sa dalo zohnať aj u nás na SVK, resp. možno dopestovať (napr. vŕba???) - svadba je 09/2019) Otázka č.2.: Ako pripraviť takú výzdobu (je potrebné mať každú jednu rastlinku zapichnutú v tej "zelenej hmote" aby to neuvädlo - výzdoba by sa robila deň vopred), alebo to v "jemne a zľahka" obschne a vydrží to ten jeden deň :) Ďakujem za rady dámy :)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@luxdecor to som pocula aj ja, ze je to s nou jednoduchsie co sa tohto tyka, ze proste vydrzi este dlho krasna
Odpovedať
Profilova fotka
@deniliana áno zeleň je veľmi nenáročná, tak isto aj gypsomilka, tiež v pohode vydrží bez vody :)
Odpovedať
kamoka mala teraz tiez na svadbe, cca pred mesiacom takuo vyzdobu a vsade same gypsomilky, velmi prkne to tak cele hralo dokopy
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
@jaja1125 Vyzera fakt super!
Odpovedať
gypsomilky su krasne, tak isto aj eukaliptus a oliva, tie dokonca aj mnohe znesu a dlho vydrzia. na to by som prikladala doraz asi najviac na tu trvacnost
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@luxdecor Dobrý deň, na koľko prosím Vás vyšla takáto výzdoba?
Odpovedať
Profilova fotka
@ladislava_dananaiova dobrý deň napíšte mi Váš e-mail do správy, alebo mi rovno môžete napísať e-mail s dátumom svadby a miestom. :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@frederika_ka prosím vás, aká veľká bola svadba, cca koľko hostí? Ja som v agentúre uvádzala 80 a iba za kvetinovú výzdobu stolov - bez hlavneho nam vycislili na 1000 eur :/
Odpovedať
Profilova fotka
@slavka_kici_margetova fuuu tak to je poriadna palka, respektive, budete mat poriadnu vyzdobu... ci ani nie
Odpovedať
@jarunielka toľko veru nedám, budeme to musieť skresať 😄
Odpovedať
Mne sa tento styl tak paci, ze az 🙂 To kto vymyslel tak klobuk dole pred nim, lebo to posobi tak prijemne nerusivo 🙂
Odpovedať
hmm najlepsie je, ak ma nevesta alebo nejaka jej kamoska taketo citenie pre vyzdoby a vedia si to spravit vo vlastnej rezii, ked si vezmes, kolko by si tak vedela usetrit, tak je to podla mna celkom slusny rozdiel
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@slavka_kici_margetova Slávka neviem odkiaľ ste ale pokojne ma kontaktujte. Neviem teda čo všetko chcete vo výzdobe ale pokiaľ je to cena len za kvety tak to vyzerá, že to bude až mooooc honosné 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?