Handmade výzdoba, tipy a rady - bledoružová farba+biela čipka

Ahojte zienky, chceme si robit výzdobu sály sami bez pomoci agentúry. Nemáte nejake rady a tipy, pripadne fotky, ako ste si robili vyzdobu najlepsie vo farbe bledoruzova s pouzitim bielej čipky? Ako ste mali vyzdobene stoly a co ste na nich vsetko mali? My mame svadbu v oktobri teda dufame, a chceli by sme tam zakomponovat kvety na stoly vo vazach, sviecky pripadne svietniky, ak niekde zozenieme a pouzit aj nejako bielu cipku. Nechceme to moc gycove, skor take nieco romantické. Ďakujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si robila celú výzdobu sama, fotky si môžeš pozrieť vo fotoblogu, avšak nepoužila som bledoružovú, ale sivomodrú. Na stoly pre svadobčanov plánujem číslovanie, vedľa kahanček s machom a drobnými svetielkami v ňom, menšia zaváraninová fľaša s mliečnym sklom, kde bude sviečka (mliečne sklo zmäkčuje svetlo) a vedľa nich bude v tenšej malej karafe voda s trochou zelene a pár bielymi kvetmi. Nič veľké, všetko by to malo byť drobné doprostred stola tak, aby ľudia oproti na seba v pohode videli. Tento "centerpiece" bude sedieť na gazovom sivomodrom behúni, ktorý by mal po oboch stranách visieť zo stola dole. Na hlavný stôl mám rezervovaný taký veľký... veniec, alebo čo to je, z umelých listov, za nimi naše vysvietené iniciálky, na zemi pri stole budú v jednom aj druhom rohu biele kahance. Moja rada je - kupovať z Ali (ale premyslene), nejaký materiál mám aj zo Sashe, nepreháňať to s výzdobou a veľa Pinterestu :) V prvom rade si musíš ujednotiť, čo všetko chceš, v hlave si to predstaviť, mne pomohlo aj rozkresliť si veci na papier. Ak by si mala akékoľvek otázky, kľudne píš :)
Odpovedať
My sme mali ružovo bielu kombináciu, komplet handmade výroba. Plus dáke foto mám ešte tu v albume :-)
Odpovedať
o výzdobe je tu aj skupina, skús pozrieť ;) :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?