Hladam niekoho, kto mi spravi vyzdobu do 500 e pre 100 ludi :-)

24. máj 201770

Surme hladam niekoho, kto mi urobi vyzdobu do 500 e pre cca 100 ludi, vratane vyzdoby kostola, kvetov, navlekov, kytice, pierka. Svadba bude v PB. Moja predstava je vyzdoba v odtienoch fialovej (foto) a kvety fialovo-ruzove. Dakujem za ponuky.

• Svadba bude 25. 08. 2018.

• Dobry vecer a vyzdobu chcete zo živých kvetín?

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • @kalumi25  Dobrý deň
    Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby.
    Fotky našich prác zo svadieb nájdete tu priamo v albumocha lebo na FB stránke.

AK budete mať záujem o cenovú ponuku, pošlite nám počet ľudí, počet a typ stolov a konkrétnejšiu predstavu a my Vám vypracujeme cenovú ponuku. Preferujeme osobné stretnutie, sme z Trenčína, aby sme vedeli čo najpresnejšie vypracovať cenovú ponuku.

Prajeme Vám pekný deň 🙂

• @svadba_snov_sk  Dobry vecer, ano zive, ale nic velke. Aby to aj so svetelnou stenou a kyticami bolo do 700 e.

@veroncap  Dakujem, uvidime, co napisu.

@luxdecor  Dakujem.

• Môžete nám skúsiť napísať vašu predstavu do správy alebo poslat email najdete ho na stranke a spravíme podľa toho cenovu ponuku . S pozdravom kvety Adel...

• Dobry den, sme z Povazskej Bystrice a vieme vam pripravit krasnu vyzdobu vratane zivych kvetov podla vasich predstav. Ak Vas nasa ponuka zaujala, mozme si dohodnut osobne stretnutie. Krasny den, Gardianova

• Ahoj, tak ako si pochodila, vidim ze mas moznosti a moznosti😉😊

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Predaj a prenájom exkluzívnych klubových tanierov
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov