Je 1000 € veľa za svadobnú výzdobu?

Zobraz úvodný príspevok
Nevesticjy svadobna vyzdoba, v hodnote 1 000 euro pre cca 80 ludi, sala je velmi pekna a budu sa zdobit stoly a jemne okna take detaily a schodiste,chodba.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@bianka ak si ochotná dať za výzdobu tak veľa koľko si ochotná dať za šaty? :-O
Odpovedať
Profilova fotka
ono zalezi dost na tom co Vam nacenili..a co zahrna..bez toho sa neda povedat ci je 1000 vela alebo malo...nam nacenili vyzdobu na 1200 -komplet za obrusy svietniky sviecky..chiavari stolicky zdobene..zdobenie candy baru a najma kvety ..vela zivych kvetov :-)
Odpovedať
Ja mam vyzodobu za €1600 🙈🙈ale mam tam vsetko od obradu pierko kytica sala uplne Top
Odpovedať
@katka4692 za saty aj dva krat tolko :-) je to jeden den ( dufam ) tak nech je uz top :-)
Odpovedať
My zatiaľ nemáme stanovený termín, ale tak pozerám si čo je teraz v móde a tak. Podľa mňa je 1000 € veľa. Ide však o to, akú máš veľkú miestnosť, koľko ľudí chceš pozvať a tak.... Všetko to závisí od okolností. Ale tak keď ti tie peniaze za to stoja tak to bude určite nádherne a mohla by si sem potom hodiť foto aby som sa možno aj ja mohla inšpirovať :D
Odpovedať
Profilova fotka
@dancula12 trefa ....oki za šaty som dala 600 ale su božské a veľké a s vlečkou ...:-D budem sa trápiť ale jeden deň vydržím :-Da vieš už odkiaľ ich kúpiš ?
Odpovedať
@katka4692 ja som za saty dala skoro 2000 libier 🙈🙈ja som si ich kupila V anglicku na kolko tu zijem ;-) teraz sa siju u dizajnera a v marci mi budu dorucene do salonu a potom 3 mesiace ich budu upravovat , podlednu skusku mam dva tyzdne pred svadbou . A potom letim domov aj s nimi :-) Ty si si kupila ci poziciavas ? Ja len dufam ze v marci ked ich uvidim po pol roku nezmenim nazor 😳😳
Odpovedať
Profilova fotka
nie je vyzdoba ako vyzdoba. podla toho co je v nej. nas stala vyzdoba viac, ale mali sme v nej hviezdne nebo, lampiony, sviecky na stoly, zive kvety na vsetkych stoloch, ja kyticu, pierka, whiskey a cigar bar kde boli tri velke sudy,vedierka s ladom, dekoracie, nadoby na limonady a pohare s uskami, tak isto nam robili "fotokutik", poziciavali etazery na kolace, obrusy na vsetky stoly plus na stoly vonku, decky na stoly, plus vankusiky na gauc vonku atd atd podla mna som na vela veci aj zabudla :-D .. mali sme kraaaaaaasny zasadaci poriadok z eukalyptu, tak isto bol eukalyptus na servitkach atd atd .. to si mozte nakoniec vsetko pozriet v mojom albume. cize podla mna odpoved ci je to vela neexistuje, treba definovat co v tom presne clovek ma :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dancula12 kupila som ich ;-) tak co sa tyka platovo slovensko anglicko asi sme na tom rovnako :-D
Odpovedať
@katka4692 hm ako sa to vezme . To este musim naratat okolo 400 skusku a upravu , zavoj , opsok atd atd 🙈🙈🙈ale nevadi dufam ze to bude stat zato . :-) aj tvoje aj moje :-) ja praveze nemam Nic velke , nechcela Som nic tazke a velke na stred leta , ja som chcela slor nieco vzdusne take vilovske :-) nech sa v tom viem hybat , zabavat a tancovat a hlavne nech zo mna netecie v lete . Teda dufam ze bude teplo vsetko som tomu prisposobila haha 🙈Kolkateho juna mas ty Svadbu? Budem sa tesit na fotky :-)
Odpovedať
Za kolko si mozes dovolit za tolko si daj, aj 1 000€ vyzdoba nemusi byt vzdy taka pekna ako nejaka aj lacnejsia. Treba si hlavne vybrat dobru aranzersku agenturu. A samozrejme ao uz aj baby pisali treba pozerat aj na to co vsetko uz v cene mas. My sme za vyzdobu dali 700€
Odpovedať
Profilova fotka
@dancula12 to máš dobre že si to môžeš takto dovoliť, nie všetci to tam majú. Ale prajem ti to, je to pravda že tento deň by mal byť iba raz za život, ale dá sa aj pri tejto príležitosti ušetriť ak človek chce:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@rmnka A kto ti robil vyzdobu inak?
Odpovedať
@magdalena_d dovolit si mozem lebo makam od rana do vecera kazdy den , nemam Nic zadarmo . je to len raz za zivot ( dufam :-) ) takze setrit na sebe a svojej rodine nechcem a nebudem :-) chcem aby bol ten den ako pre nas tak aj pre rodinu Top . :-)
Odpovedať
Neviem ako vy baby, ale pre mňa je 1000 € len na výzdobu strašne veľa. Ja by som tie peniaze vedela použiť aj niekde inde. Je to každého rozhodnutie ale zaujímalo by ma, koľko je teda konečný rozpočet celej svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
@andulka89 Myslim si, ze kazdy ma financne moznosti ine, pre niekoho je to vela, pre niekoho malo, pre niekoho akurat. Niekto si mozno setril na svadbu niekolko rokov, aby mal vsetko co chce a mozno usetri niekde inde, ale vyzdoba je pre neho dolezita. Pre kazdeho su na svadbe dolezite ine veci, za ktore je ochotny si priplatit
Odpovedať
@rmnka Presne tak, mne osobne to však príde veľa ale možno z toho pohľadu, že niektoré veci si viem zohnať sama a tak isto aj spraviť. Ja keby mám na to priestor, tak si spravím výzdobu sama (mám kurz aranžovania, prax). Nikomu to neberiem, každý má možnosť si vybrať kde dá peniaze. My zase rozmýšľa o požičaní si svadobného auta a to je cca 400 € / 2 hodiny. Je to individuálne.
Odpovedať
Profilova fotka
@andulka89 ja som si teda vyzdobu sama nerobila, ale niektore nevesticky tu pisali, ze moc tym neusetrili a este tym stratili aj kopu casu a nervov :-D No a vidis, svadobne auto je presne to, co ja som povazovala za zbytocnost a nedala by som zanho ani 100 eur a pre teba je to dolezite a chces ho a preto ho asi budes mat :) presne tak ako pises, je to individualne
Odpovedať
Ako vravíš, úplne s tebou súhlasím :D Hlavne, že to bude podľa našich predstáv :D
Odpovedať
Profilova fotka
Je zaujimave sledovat ako pre kazdeho je nieco uplne ine dolezite na svadbe. Ako niektore baby vedia vela € vyhodit za svadobne auto a ine zase za vyzdobu. Mam to tu rada a citam si tu rada rozne nazory, lebo aspon zistujem ze fakt kazdy ma ine priority
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@dancula12 takýto prístup by mal byť každý ako aj ty;-) Nech ti teda tvoja svadba dopadne podľa tvojich predstáv, veľa šťastia prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Od toho zalezi prilis vela faktorov, mne osobne sa to nezda az tak vela. Ked som ja zhanala agenturu pod 2000eur som nikde nic ani nenasla.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?