Kde zoženiem led svetielka do lampiónov?

Profilova fotka
baby, prosim poradte, kde sa daju zohnat taketo, alebo podobne len svetielka do lampionov??? moc ich stem a neviem, kde ich zozeniem...pocula som ze to maju na ebay, ale ja odtial neviem, a ani moc asi nechcem objednavat..... viete mi niekto prosim poradit??? bola by som vam velmo vdacna.... kujeeeeeeem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nikto to nemal na svadbe???? coze???? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Myslím, že sú podobné ako sa používajú do balónov ... sú rôznofarebné ... no ja som ich videla len na ebay ... alebo do lampionov by som použila napr ... také tie led čajové sviečky na baterku ... inak pomôcť neviem ... ale veľa šťastia pri vyberaní - hľadaní :)
Odpovedať
Profilova fotka
@j_ank_a nech sa páči. http://www.balonky.cz/obchod/lampiony...
Odpovedať
Profilova fotka
@gabidekor na ebay som to videla, ale ja odtial neviem objednavat, moc nerada takto objednavam, a uz vobec, ked to nieje z SR.. :-D ale moc dakujem,...urcite poskusam tie cajove sviecky...
Odpovedať
Profilova fotka
@mojaoslava jej, dakujem, ale toto strasne malinko vydrzi.... no este pokukam, snad nieco najdem, inak ma slak trafi.... ja si vzdy zmyslim take sprostosti bez toho, aby som sa najskor uistila, ze to ide... :D ale sak to som cela ja... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry mi ponukame svetielka podobne, tie vydrzia svietit 20 hodin ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanasvo a prosim, mozte mi poslat presny link, ja to na vasej stranke neviem najst.... dakujem....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
mam na predaj ak by mal este niekto zaujem... kuk bazar ;)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 rokoch
Ahojte, našla som na Ali, také svetielka do lampiónov. Len ma zaujíma zo skúsenosti, že ako dlho to reálne vydrží svietiť? A ako sa to zapne, keď to už je zavesené?
Odpovedať
No my keď sme zháňali svetielka do lampiónov, tak sme nakoniec pokúpili tie malinké led kahančeky a pekne s nimi tie lampiony svietili
Odpovedať
@janulik923 ďakujem a kedy ste to tam dávali? To sa už zapína asi hneď keď sa vešajú lampiony. Keď si ich tam v piatok zavesim, tak vydrží to v sobotu svietiť? Nepamätáš si? 🙂
Odpovedať
@janulik923 a ešte prosím ťa, ako ste to tam pripevnili? Nejak s lepiacou páskou? Čo pozerám tie lampiony, tak zospodu majú všetky otvor.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Som ani nevedela, ze sa to a takto samostatne kupit. Normalne zasnem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?