Kvetinova vyzdoba - ceny

Ahojte nevesty, chcela som sa spytat tych co mali kvetinovu vyzdobu na svadbu zvlast objednanu z kvetinarstva, aka bola cena. Ja si totiz idem robit ostatnu vyzdobu sama, iba kvety a ikebanu si chcem dat priniest z kvetinarstva...dala som si spravit cenovu kalkulaciu a potrebovala by som na porovnanie vediet, co je malo a co je privela nakolko vooobec nemam tusenia co mam ocakavat 😅
Odpovedať
@domcasavydava ja si beriem kvety z kvetinovej farmy. Aranžmán na hlavný stôl stojí 50€, kytičky na stoly (budeme ich mať 8 ) 15€ jedna, svadobná kyticu si beriem tiež od nich, tá stojí 40€, pierko pre ženícha 8€, pre otca, svedka a družbu 3€ jedno. Budem platiť ešte za dovoz 25€. Dala som limit 250€ iba na výzdobu s tým, že ešte chcem po jednom kvietku do malých vázičiek na chodbu, ale to bude okolo 10€. Kvety si však vybrať nemôžem, dostanem také, aké budú vtedy rozkvitnuté. Našťastie to budú dálie, ktoré sú naozaj krásne a zaujímavé, takže som s výberom absolútne spokojná 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som platila 280€ za kvety. Bola v tom výzdoba kostola (1x velka ikebana, 2x mensia a 2x kvietky v črepníku.) Moja svadobná kytica, kytica pre družičku, pierko pre ženícha, pre otcov, pre družbu a pre starejšieho. A výzdoba sály (veľká ikebana na hlavný stôl a 8x ikebanky do martini váz) Kvety tam boli také lúčne, gypsomilka, gerbery a rôzne také malé pekné. Ruže som nechcela mať.
Odpovedať
Profilova fotka
@zajo123 Môžem sa opýtať kde ste dávala robiť?
Odpovedať
@marta_hajdu kvetinova farma v Navojovciach. Odporucila mi to kamoska. Na fb maju kopu fotiek, robia krasne a netradicne kytice a aranzmany.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, poslite mi Vasu predstavu - kvety, farby, pripadne fotky a urobim Vam nezavaznu cenovu ponuku na kvety. Pekny den, Gabika
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?