Kvety.sk

Profilova fotka
Ahojte, máte už niektorá skúsenosť s objednávaním kvetov na výzdobu cez stránku kvety.sk za veľkoobchodné ceny? Aký je rozdiel medzi sekciou "Rezané kvety" a "Rastliny z burzy"?
Odpovedať
rezane kvety by mali byt priamo niekde vypestovane a odtial dodavane. kvety z burzy budu podla mna z nejakeho velkeho vypredaju
Odpovedať
@hannaha040 hmmm moze to byt aj tak, mozno ak su kvety z burzy, nebudu ti garantovat az taky perfektny stav ako ked su priamo rezane
Odpovedať
Profilova fotka
Rezane su tie ktore maju priamo skladom, kvety z burzy sa objednavaju cca tyzden pred akciou a nasledne mate napisane v akom stave si ich mozete kupit podla kvality.
Odpovedať
@albelladecor ahaaa to som ani ja nevedela. Ďakujem za objasnenie
Odpovedať
Tiež som im pozerala na stránku, dá sa tam nakupovať normálne ako fyzická osoba alebo treba mať ičo? Je to dosť unikátne
Odpovedať
Profilova fotka
@ivi26 hmm osobne si myslim, ze to bude len na ico? nie je tam stanoveny nejaky minimalny odber?
Odpovedať
Profilova fotka
praveze nie je treba nic. Jedine kvety z burzy su na osobny odber a rezane kvety vam privezu priamo na miesto urcenia. preto ma to zaujalo, aky je v tom rozdiel. urcite tam chcem nakupit uz som aj predbezne skusala objednavku. Treba si to len vopred pozerat tie dodacie lehoty su aj 10 dni.
Odpovedať
ahaa tak potom to vyzera dobre, idem sa pozriet ake tam maju
Odpovedať
Profilova fotka
@sahaia ja som sa na to už formovala a tá ponuka sa každý deň okolo 5 - 6 večer aktualizuje.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?