Kytica na vysusenie

Prosim o radu - ccela by som si svoju svadobnu kyticu vysusit. Pacia sa mi kytice z kaly, pivoniek, dalii alebo frezii. Ako su na tom s trvanlivostou? Ktora sa da pekne vysusit? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Kalie netusim, no pivonky som uz vysusene videla
Odpovedať
vyskusaj sa ked tak poradit aj s kvetinarkou ktora ti bude kyticu robit, ze ako to bude vyzerat vysusene 🙂
Odpovedať
za vyskusanie podla mna nic nedas a bolo by fajn ako pisala aj @marianka_pls s opytat preiamo kvetinarky, ktora ti ju bude pripravovat, ako ju potom spravne vysusit
Odpovedať
pivonky som teda este vysusene nevidela, ale neznamena to, ze sa nedaju vysusit. no svadobne kytice su z nej veru nadherne
Odpovedať
ci sa da vysusit kalia, tak to som si veru neni moc ista, ale pivonky sa daju v pohode vysusit. kamoska malaz nich kyticu a krasne sa jej ju podarilo vysusit
Odpovedať
Profilova fotka
Kam si vlastne takéto vysušené kytice odkladáte a koľko vydržia?
Odpovedať
to by aj mna zaujimalo, ze si davate potom robit dve kytice jednu hadzete na svadbe a druhu si nechavate? 🙂
Odpovedať
@liana10 no napríklad ja som kyticu nehádzala a tak som si ju aj nechala. Nie každá nevesta má dve kytice. Bola som už aj na takej, kde nevesta kyticu hádzala, no jej neostala tým pádom žiadna
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?