Lupienky z ozajstnych ruzi

prosim vas, kde zhanate lupienky z ozajstnych ruzi (nie tie umele). chcela by som aby ich mala rozhadzovala vonku a na to sa hodia tie z ozajstnych ruzi. pytate sa v kvetinarstvach? neda sa objednat niekde online?
Odpovedať
Profilova fotka
Fuu veru som nevidela este, ze by sa dali niekde objednat, no podla mna v kvetinarste to budes mat najlepsie. Oni ak tak ti budu vedieť take aj objednat
Odpovedať
Profilova fotka
Napríklad som našla toto https://www.laskykvet.sk/p/lupene-ruzi
Odpovedať
Profilova fotka
Radsej by som sa opytala niekde v kvetinarstve. Mozno by ich vedeli zohnat aj za lepsiu cenu a hlavne by si si ich pred vyzdvihnutim mohla prezriet, ci su v takom stave, v akom si chcela. Men to pride tak nejak istejsie
Odpovedať
Najistejsie asi fakt to kvetinarstvo, aj ked som teda zatial este nepocula, ze by to niekto zajednaval, ale to neznamena, ze sa to neda 😄 Susene kvety viem, ze najdes aj na Aliexpresse, ale to som ti asi nijako nepomohla 😄 Zive takto na strankach asi nezozenies, neviem.
Odpovedať
ved ruže sa dajú bežne kúpiť v kvetinárstve, v lidli, pekne vylúpnuť hodinu pred obradom. budú čerstvé a farba akú chceš
Odpovedať
Profilova fotka
@cacianka ako tiež som sa nad tým zamyslela, že veď by stačilo kúpiť normálne klasické ruže a potom si ich len odlupienkovať
Odpovedať
kolko budes potrebovat tych lupienkov? ma napadlo, ci nemas niekoho v okoli, kto ruze pestuje, vies mohla by si sa k lupienkom dostat aj takto. no ak nie asi by som si kupila normalne ruze ako kvety a odlupienkovala by som si ich
Odpovedať
Len ci sa to takto ozaj oplati 😄 Kupovat drahe ruze a potom ich poobtrhat. Nevyjde to zase zbytocne draho?
Odpovedať
@kurajka tak to je druhá vec. Ale tak to sa dá už zrátať . Veď tak či tak sú to len obtrhané ruže a niekde možno môžu výjsť samotné lupienky drahšie ako celé ruže
Odpovedať
aj to sa môže stať. ale tak záleží aj od toho koľko ich vlastne potrebuješ, tých lupienkov
Odpovedať
dakujem vam za vseliake typy. este horsie je, ze svadba je 450 kilometrov od miesta kde byvame, budem rada ak mi vyjde zabezpecit si tam kadernicku (je to muzove rodne mesto,ale ani on tam uz dlho nebyva) a nie vsetky kvetinarstva su online. a urcite nebudem v sobotu doobeda zhanat lupienky nejak intenzivne, musim vystrojit pekne dceru a muza, takze za dobry typ odtialto povazujem ze budem zbierat tie lupene zo vsliakych ruz, )(nejake aj mne rastu, ale len 3 a neviem kedy budu kvitnut) a hodim ich do mrazaku a v piatok ked pocestujeme ich zoberem z mrazaku. mozno nebudu uplne prvotriedne, ale ide iba o chvilu kedy mala dcera ich bude hadzat z kosika na zem, takze nebudu na stole, alby vsetky babky pozereli kvalitu. nikdy som to este nerobila , ale skusit to mozem.
Odpovedať
Ahaa, vidíš a ja som si myslela, že ich chceš mať normálne ako keby v rámci výzdoby. Tak ako to bude takto, že ich bude len hádzať, tak to bude v pohode. Ja som teda ešte neskúšala mraziť takto lupienky, ale tak hádam budú vyzerať dobre
Odpovedať
Článok sa načítava...
tiez si myslim, ze ak to je len takto na rozhadzovanie, tak je to uplne v pohode🙂 tu chvilku vydrzia. a aj keby neboli uplne v top stave, tak si to nikto ani len nevsimne🙂 ide tam predsa o ten moment, ktory tie lupene vytvoria, a to je hlavne🙂 nikto z pritomnych ich nebude skumat, ci su cerstve alebo trojdnove 😄
Odpovedať
Tak to do takeho kosika takto pozbieras. Mozno a nejaka suseda pestuje a bola by ochotna ta takto podporit
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?