Poraďte agentúru na výzdobu

29. jan 202340

Ahojte nevesty,
chcem sa vás spýtať. Keď ste si dali vyzdobiť sálu agentúrou, koľko vás to vyšlo? Je mi jasné, že každú úplne inak, ale chcem vedieť s akou približnou sumou mám rátať. Poprípade viete mi odporučiť nejakú agentúru alebo aranžérku v okolí Nitry?
Zas na druhej strane sa chcem spýtať aj vás nevestičky, ktoré ste si výzdobu robili samé. Kde ste kupovali dekorácie a koľko vás to cca vyšlo.

 • Dobrý deň, ak ešte hľadáte agentúru som tu pre Vás🙂

 • @7ivaiva4  Ak ešte hľadáte, neváhajte nás osloviť ohľadom predbežnej cenovej ponuky, môžete si ceny porovnať a sama sa rozhodnuť komu zveríte svoj kráasny deň do rúk 🙂

 • Dobrý deň ,😉sme svadobná agentúra svadba-snov.sk . Ponúkame komplet výzdoby svadobných priestorov,kostolov,vonkajších priestorov,stanov,.... (Svadobná kytica,pierka, čelenky,vonkajsie obrady,...a mnoho ďalšieho )Pracujeme s umelými aj živými kvetmi, samozrejme podľa vašich predstáv .... Ponúkame komplet obalenie priestorov (staré ošarpané priestory na dokonalú svadobnú sieň).. neváhajte nás kontaktovať o cenovú ponuku .... Cenovú ponuku vám vieme ušiť na mieru presne podľa vašich predstáv . Našu prácu si môžte pozrieť aj na našej fcb stránke svadba-snov

 • @7ivaiva4  Dobrý deň, ponúkam Vám výzdobu podľa Vašich predstáv a prispôsobenú Vášmu rozpočtu.
  Stačí mi napísať a určite sa dohodneme.😊

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Myslíme na Vás, tvoríme pre Vás.
  Handmade svadobné dekorácie- svadobné pierka, náramky a doplnky pre družičky, výzdoba kostola, výzdoba auta, srdcia a venčeky.
  ponúkame dekorácie,svietniky,návleky na stoličky,mašle, okrúhle stoly a iný tovar na sviatočné príležitosti.
  Články od našich partnerov
  Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
  Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
  Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
  Archív článkov od partnerov