Poraďte agentúru na výzdobu

Ahojte nevesty, chcem sa vás spýtať. Keď ste si dali vyzdobiť sálu agentúrou, koľko vás to vyšlo? Je mi jasné, že každú úplne inak, ale chcem vedieť s akou približnou sumou mám rátať. Poprípade viete mi odporučiť nejakú agentúru alebo aranžérku v okolí Nitry? Zas na druhej strane sa chcem spýtať aj vás nevestičky, ktoré ste si výzdobu robili samé. Kde ste kupovali dekorácie a koľko vás to cca vyšlo.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak ešte hľadáte agentúru som tu pre Vás🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@7ivaiva4 Ak ešte hľadáte, neváhajte nás osloviť ohľadom predbežnej cenovej ponuky, môžete si ceny porovnať a sama sa rozhodnuť komu zveríte svoj kráasny deň do rúk 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň ,😉sme svadobná agentúra svadba-snov.sk . Ponúkame komplet výzdoby svadobných priestorov,kostolov,vonkajších priestorov,stanov,.... (Svadobná kytica,pierka, čelenky,vonkajsie obrady,...a mnoho ďalšieho )Pracujeme s umelými aj živými kvetmi, samozrejme podľa vašich predstáv .... Ponúkame komplet obalenie priestorov (staré ošarpané priestory na dokonalú svadobnú sieň).. neváhajte nás kontaktovať o cenovú ponuku .... Cenovú ponuku vám vieme ušiť na mieru presne podľa vašich predstáv . Našu prácu si môžte pozrieť aj na našej fcb stránke svadba-snov
Odpovedať
Profilova fotka
@7ivaiva4 Dobrý deň, ponúkam Vám výzdobu podľa Vašich predstáv a prispôsobenú Vášmu rozpočtu. Stačí mi napísať a určite sa dohodneme.😊
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?