Poraďte niekoho na svadobnú výzdobu v Leviciach

Ahojte. Prosím Vás o odporučenie, prípadne kontakt na niekoho kto nám spraví peknú výzdobu vrátane živých kvetov do sály, kostola + svadobná kytica a pierka. Za rozumnú cenu ;-), lebo pri prvej ponuke som skoro odpadol :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponukam sa (o:
Odpovedať
Profilova fotka
A aku cenu Vam povedali? :) Lebo ja tiez hladam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@monulka1982 @svejk3 ceny Vám neviem povedať; pretože to mám v cene sály; takže vypíšem len ľudí, ktorý sa s tým zaoberajú: - p. Kicková - Natur Dekor LV; Ludanská cesta oproti predajni Tujvel - p. Dinis - Mäsiarová Kalinčiakovo; má na FB stránku; - možno v rámci okresu - kraja? http://www.mojasvadba.sk/katalog/firm... - v rámci výzdoby
Odpovedať
@monulka1982 prvotná cena od Naturdekor bola 850 € ... ale aj ostatné ponuky sa to hýbu v tomto rozmedzí, ale mne sa to zdá byť veľa.
Odpovedať
@beltain_drobnostky , Ďakujem ti pekne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@svejk3 nemáš zač .. to je vysoká suma, toľko ani za kameramana nedám ! čo je všetko v tej cene? ak smiem vedieť ak máš predstavu, nájdi p. DInis .. mne ona bude robiť kostol .. síce, cenu ešte netuším, neviem sa dostať k predstavám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak 850 e je privelka cena!!! To musi byt vyzdoba zo zlata :))) Zistila som cenu za cca 300e na 50 osob ak by ste niekto chcel kontakt poskytnem. Kocka je velmi zlata.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj aj my robime, cena je od cca 3,5 do cca 4,5 za osobu, v tej 4,5 na osobu by uz boli kvety aj do kostola, samozrejme zavisi aj od toho ake a kolko kvetov by si chcela, jedine co neponukame je zatial svadobna kytica a pierka :( jana
Odpovedať
Mne robila Kvetka Dinis-Mäsiarová,bola som spokojná.Ale je to už 5 rokov.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?