Rekvizity

13. okt 2021210

Ahojte baby 🙂 vedeli by ste mi prosím Vás poradiť, v akom programe alebo ako vytvoriť rekvizity na svadbu? Robila som ich vo Worde, ale keď som ich chcela dať vytlačiť tak mi to totálne rozhádzalo, som myslela že ma trafí 😢 Ďakujem za každú radu 🙂

• @medulienka2112  treba to následne dať do PDF a bude to ok 🙂

• @medulienka2112  mám na predaj, neboli použité, robila som ich na našu svadbu 🙂

• Presne tak, treba to dať po dokončení do PDF a vytlačí to ok

• Sponzor fóra
  • presne ako ti tu kocky radia. staci to potom exportovat do pdf-ka a pekne ti ich potom vsetky vytlaci

• Najdi cez google, ja som nasla 🙂 Niektore som exportovala do pdfka a je to ok

• aj si si uz prosim ta nejake vybrala alebo sppravila, bola by som rada ak by si sa o to aj vizualne podelila

• @medulienka2112  Ja mám rekvizity v bazáriku skús pozrieť či ti nebudú vyhovovať

• Ďakujem baby za rady, dala som to do toho PDF a už to bolo good 🙂 Ďakujem Vám veľmi pekne 🙂

• dlho ti to trvalo? kamoska ma poprosila o pomoc s rekvizitami, no mne sa do toho velmi nechce

• @noravana  tak ved vies si v pohode mnohe aj stiahnut, takze to ti az tak moc casu nezaberie

• @noravana  no keď som už bola naštvaná nato, že mi to vždy rozhadzuje tak som to dokázala urobiť za jeden večer 😃

• @simona__357  dobrý deň môžte mi podať viac info cena foto ďakujem

• @barbara_liparova  už to nie je aktuálne, sú predané

• @medulienka2112  si mala aspon riadnu motivaciu 🙂

• Ja som si mnohe postahovala a bolo, nechcelo sa mi nejak vymyslat si vlastne a ana internete sa ich da veru zohnat mnoho

• Sponzor fóra
  • Vytlačiť sa dá ja cez online tlačiareň https://internetovatlaciaren.sk/ , kamoška mi spomínala , že niečo odtiaľ dali tlačiť, že robia i otlač a relatívne lacno. Možno pomôže 😉

• Fajn info, niektorej nevestičke sa isto bude hodiť. Je fajn, keď sa to takto dá a príde to rovno domov.

• inak vdaka za inspiraciu, mne vobec nenapadlo ze rekvizity si mozeme aj my sami vytvorit 🙂 a myslis ze je to pismom, ze ti to zle tlaci?

• @zaboriami  to písmom nebude, keď sa ide dať niečo takto tlačiť, je lepšie si to uložiť ako PDF, tam máš istotu, že ti s ničím nepohne pri tlači.

• @hluzina  akurat som to chcela napisat, pri pdf formate je to istejsie a aj pri tlaceni to vide take no krajsie

• Presne tak, v PDF formáte to bolo všetko super krásne mi to vytlačilo, len predtym som to nevedela že stačí to takto uložiť a bude to fajn 💁🏻‍♀️

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

... tvoríme atmosféru ♥
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov