Svadobná výzdoba do 750 eur

Profilova fotka
Ahojte dievčatá, viete odporučiť šikovnú dekoratérku z okolia BA? Ideálne cenovo do tých 700-750 eur. Ďakujem
Odpovedať
Netuším co všetko si predstavuješ pod pojmom 'vyzdoba' ale tak veľa peňazí by som za živé kvety a nejakú výzdobu nikdy nedala :-D
Odpovedať
skus kontaktovat endless wedding decoration :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pvln34 bohužiaľ sú to štandardné ceny v BA, fakt sa mi ešte nepodarilo nájsť dekoratérku pod túto sumu.
Odpovedať
Profilova fotka
vsetko zalezi od Vaej predstavy... ked mate navleky a 50 hosti tak sa zmestite ak chcete chiavari stolicky tak cena sa tam zvysuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angie1994 Dobrý deň sme svadobná agentúra z Trenčína, ale do Bratislavy a jej okolia chodíme pomerne často robiť výzdoby :) Ku každej svadbe pristupujeme individuálne, ako keby bola naša;) Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Radi Vám pošleme cenovú ponuku, napíšte nám počet ľudí, deň a miesto konania svadby a Vašu predstavu. prajeme pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, skuste mi poslat Vasu predstavu. Nie som agentura, prioritne riesim kvety.... ale viem pomoct aj s dalsou vyzdobou. Pekny den, Gabika
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Prenajímame svadobnu výzdobu. Na našej stránke máme zobrazený celý sortiment aj s cenami.. Sme z Bratislavy. Krásny zvyšok dňa.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. V prípade žeby ste mali záujem o kvetinové fotostenu, ktorá môže slúžiť aj ako zástena, kľudne sa nám ozvite. Sme z Trnavy/Nitry🌸
Odpovedať
@angie1994 pekný deň prajem, ak ste si ešte nikoho nenašli, radi pomôžeme. Napíšte mi do správy vašu predstavu a na základe toho Vám vypracujem predbežnú cenovú ponuku. Verím, že by sme sa vedeli dohodnúť. :) s pozdravom erika faturikova
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, ak ste ešte nikoho nenašla, radi vám pomôžeme s realizáciou vášho najkrajšieho dňa. Kľudne nám napíšte. Našu prácu si môžete pozrieť aj na FB - Svadobná agentúra Veselie. Želáme krásny deň 😊
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?