Menu Forum

Svadobná výzdoba - kaštieľ Palárikovo, 18.8.2018

15. okt 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
en_em (28 r.)
Registrovala sa 26. decembra 2016 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Svadba bola 18. augusta 2018
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
en_em (28 r.)
Registrovala sa 26. decembra 2016 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Svadba bola 18. augusta 2018
    okres Nové Zámky
 Ahojte emoticon hľadáme niekoho kto robi svadobnu vyzdobu. Svadbu budeme mat v kastieli v Palarikove 18. augusta buduci rok. V prílohe davam aj fotky priestorov. Chceli by sme skor jednoduchu vyzdobu, farebne do bielej a svetlej farby so zivymi kvetmi. Zatiaľ nejakú väčšiu predstavu nemame. Dakujeme emoticon
1. dec 2017 o 20:25  •  Svadba bola v auguste 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
PRO Shop: 41 inzerátov
23

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

23

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 2 rokmi)

@en_em Dobrý večer
Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby. Taktiež všetko zapožičiavame.
Fotky našich prác zo svadieb nájdete tu priamo v albumocha lebo na FB stránke.

AK budete mať záujem o cenovú ponuku, pošlite nám počet ľudí, počet a typ stolov a konkrétnejšiu predstavu a my Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Prajeme Vám pekný večer emoticon
5. dec 2017 o 19:08  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 2 inzeráty
31

“Sezóna našich výzdob 2018 odštartovaná a naplno začíname po Veľkej noci...už teraz sa tešíme! Prijímame objednávky na výzdoby a ešte nám zostali nejaké termíny voľné tak nás neváhajte kontaktovať tu na ms, fb alebo na mail erikafaturikova@gmail.com Tešíme sa na vás! Svadobná agentúra Erika”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 2 inzeráty
31

“Sezóna našich výzdob 2018 odštartovaná a naplno začíname po Veľkej noci...už teraz sa tešíme! Prijímame objednávky na výzdoby a ešte nám zostali nejaké termíny voľné tak nás neváhajte kontaktovať tu na ms, fb alebo na mail erikafaturikova@gmail.com Tešíme sa na vás! Svadobná agentúra Erika”
(Pred 1 rokom)

@en_em Dobrý deň....aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sál,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu....ak ste si ešte nikoho nenašli rada pomôžem. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. Pošlite mi do IP vašu predstavu a ja Vám vypracujem cenovú ponuku.

s pozdravom a prianím pekného dňa

erika
6. dec 2017 o 08:24  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
26. dec 2017 o 21:57 • julinka123slniecko
fotoportrét
fotoportrét
svadba_snov_sk
Svadba-Snov / výzdoba s láskou
Lucia Simakova PRO

Kvety a dekorácia - Okres Nové Mesto nad Váhom
PRO Shop: 21 inzerátov
8
fotoportrét
fotoportrét
svadba_snov_sk
Svadba-Snov / výzdoba s láskou
Lucia Simakova PRO

Kvety a dekorácia - Okres Nové Mesto nad Váhom
PRO Shop: 21 inzerátov
8
 Dobrý deň sme svadobná agentúra ktora vám vie zabezpečiť komplet všetko ....kvetinovu vyzdobu,výzdoba auta či kostola,svadobnej kytice ,stoličky,stoly,návleky,obalenie sály (stanový efekt),svetelne steny, rôzny inventar........... A veľa dalšieho ...... Neváhajte a kontaktujte nás o nezaveznú cenovú ponuku......... S pozdravom svadba snov .....
9. jan 2018 o 13:07  •  www.svadba-snov.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 3 rokmi)

Dobrý deň,
venujem sa kompletnej svadobnej výzdobe. V prípade záujmu sa vieme stretnúť a prípadne mi poslite základné infor. a urobím Vám predbežnú cenovú ponuku.

S pozdravom alea-svadobná agentúra
1. okt 2018 o 10:45  •  www.alea-svadobna-agentura.estranky.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

23

(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

23

(Pred 2 rokmi)

@aleasvadobnaagentura pani treba sledovať, kedy nevesty pridávajú svoje požiadavky a na aký dátum, nakoľko táto svadba už bola emoticon
15. okt 2018 o 13:26  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to