Menu Forum

Svadobná výzdoba na 28.9.2019, Levoča a okolie

7. mar 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
snikolak
Registrovala sa 27. septembra 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 4 príspevky a 1 inzerát. Okres Levoča.
  • Svadba bola 28. septembra 2019
fotoportrét
fotoportrét
snikolak
Registrovala sa 27. septembra 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 4 príspevky a 1 inzerát. Okres Levoča.
  • Svadba bola 28. septembra 2019
 Zháňam svadobnú agentúru, ktorá by mi vedela vyzdobiť sálu. Predstavujem si odtieň ružovo, striebornej farby. Neviete mi poradiť niečo v okolí Levoča, Spišská Nová Ves?ďakujem
5. mar o 20:38  •  Svadba bola v septembri 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres {name}
PRO Shop: 41 inzerátov
23

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres {name}
PRO Shop: 41 inzerátov
23

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 2 rokmi)

@snikolak Dobrý deň, síce nie sme z okolia, ale výzdoby robíme po celej SR.
Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Vieme zabezpečiť komplet svadobnú výzdobu sály, auta, kostola, svadobnú kyticu a iné doplnky.
Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu alebo na FB.
Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku s Vašou predstavou o výzdobe.

prajeme pekný deň emoticon
6. mar o 08:36  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice
95

“Https://www.youtube.com/watch?v=r13aH3r5PXk&feature=share”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice
95

“Https://www.youtube.com/watch?v=r13aH3r5PXk&feature=share”
(Pred 1 rokom)

@snikolak Dobrý deň, skúste si pozrieť našu prácu a v prípade záujmu Vám pošleme cenovú ponuku. Pekný deň. Veselá, Mojaoslava
7. mar o 06:24  •  www.mojaoslava.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slúži profil Profesionála".
14. máj o 19:28 • elegancemkweddings
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slúži profil Profesionála".
14. máj o 19:34 • elegancemkweddings