Svadobná výzdoba Piešťany, 25.05.2019

12. nov 20187

Dobry den,

kto zabezpeci svadobnu vyzdobu saly v Piestanoch 25/05/2019 pre cca 70 ludi?
Ferebna kombinacia bledo fialova + biela.
Prosim poslat aj cenovu ponuku.
Dakujem pekne

• Dobrý deň,
    My máme ešte tento termín voľný , píšem Vám správu aby ste si prešli našu cenovú ponuku 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň
    sme svadobná agentúra, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej 😉 Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Vieme zabezpečiť komplet svadobnú výzdobu sály, auta, kostola, svadobnú kyticu a iné doplnky.
    Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu alebo na FB.
    Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku s Vašou predstavou o výzdobe.

prajeme pekný deň 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň. Napísala som vám spravu

• Pekný deň prajem,
    napíšte mi do IP vašu predstavu, počet ľudí a ja Vám na základe toho viem vypracovať predbežnú cenovú ponuku...verím, že by sme sa vedeli dohodnúť. kľudne si môžete pozrieť aj našu prácu tu na MS alebo na FB - Svadobná Agentúra Erika.

s pozdravom a prianím pekného dňa

erika faturikova

• Dobrý deň,
    venujem sa svadobnej kompletnej svadobnej výzdobe. Viem Vám vypracovať priebežnú cenovú ponuku na základe Vašich konkrétnych požiadaviek. poprosím napíšte mi email aj s Vašou predstavou. Zákazník je pre mňa priorita a jeho predstava. Prípadne mi môžete zavolať na uvedený kontakt.
    s pozdravom ostáva Monika Flasková

• Dobrý deň, ak ešte nemáte vybranú aranžérku, rada vám vypracujem cenovú ponuku na vami zvolenú výzdobu. Napíšte mi prosím do správy podrobnosti o svadbe. Ďakujem a prajem pekný deň
    Michaela T.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Krasny vecer zelam pisala som spravu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame Vám svadobnú výzdobu, návleky na stoličky pre Váš veľký deň, ale aj výzdobu pre akúkoľvek inú spoločenskú či rodinnú udalosť.
    Svadobný dizajn do najmenších detailov, kvetinová výzdoba, svadby na kľuč i prenájom inventáru
    Prenájom svadobného inventáru a kompletná organizácia svadobnej výzdoby.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov