svadobná výzdoba Trenčín, Dubnica, Nemšová a blízke okolie

16. nov 201510

Dievčatá, viem, že v poslednom čase Vás veľmi bombardujem otázkami, ale nie so všetkým si viem sama pomôcť. Prosím Vás v okolí TN, Nemšová, Dubnica nad Váhom a blízke okolie, aké máte skúsenosťami so svadobnými výzdobami? Ktorá agentúra vychádza cenovo najlepšie, resp. ak máte aj nejakú fyzickú osobu, ktorá robí pekné výzdoby a za dobrý peniaz budem rada.
Dobré referencie mám na agentúru SNOB a Inesa, avšak cenovo vôbec neviem, ako sa pohybujú.

 • @domcicipatcici  Dobrý večer,
  na začiatok by som sa Vám chcela predstaviť, sme aranžérsko-dekoračná agentúra RM LuxDecor. Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby, stužkové slávnosti, plesy, oslavy a firemné akcie.

  Ponúkame Vám nie len naše aranžérske služby, ale taktiež množstvo sortimentu na požičanie (návleky, vázy, svietniky, mašle, doplnky,...). Zdobíme sály, kostoly, autá, exteriéry aj interiéry. Okrem iného Vám vieme zabezpečiť kvalitné sviečky, servítky a svadobné kytice, taktiež aj osvetlenie sály.

  Čo sa ceny týka, závisí to od počtu ľudí a rozloženia stolov a zvoleného druhu kvetov, pre bližšie info mi prosím napíšte správu s tými údajmi a ja Vám vypracujem rozpočet.

  Našu tvorbu si môžete pozrieť na webe alebo na FB stránke alebo aj priamo tu na mojasvadba.

  Prajeme Vám pekný večer 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  PoshPosh
  Košice
  Prenájom svadobných dekorácií a mobiliáru v Košiciach a okolí
  Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
  Myslíme na Vás, tvoríme pre Vás.