Svadobná výzdoba - vázy

Ahojte baby prosím poraďte my tie ktoré ste si robili samé výzdobu kde zoženiem buď martini vázy alebo vysoké pekne vázy? Najlepšie Nitriansky kraj... Je jedno či kúpa alebo prenájom. Prípadne ak máte fotky vašej výzdoby okrúhlych stolov na inšpiráciu dakujeeeem ☺️
Odpovedať
My sme požičali z BA z Curelu vysoké martini vázy
Odpovedať
vo vasich svadobnych salonoch neponukaju aj prenajom takychto veci, alebo este v mieste, kde budete mat svadobnu hostinu? neskusala si sa pytat?
Odpovedať
ahaaa ak by ti nevadilo, ze by si si ich teda musela aj kupit tak tu som napriklad nejake nasla https://antikaeu.sk/a-sklenena-vaza-m...
Odpovedať
Ja by som ti poradila nájsť si skupinu na fb, čo sa svadieb týka. Tam takto nevesty kadečo ponúkajú.
Odpovedať
@darinita55 práveže som nič nenašla. S jednou pani tá nám síce počíta predbežnú nezáväznú cenovú ponuku ale oni majú stránku len na FB a tam nepíše o prenájme veci 😞
Odpovedať
A pepco, ikeu alebo jysk si neskusala? Niekedy tam mavaju zaujimave vazy a podla mna za super ceny
Odpovedať
@pilcha33 akurat som to chcela napisat, lebo uz som v pepcu take vazy raz videla. len neviem, na kedy ich slecna potrebuje. mozno by stalo za to sa tam ist kuk
Odpovedať
Ani tá ikea by nemusela byť márna. Podľa mňa ako možno keď si kúpiš, to bude stáť toľko isto, ako keby si si ich niekde požičala a nebudeš mať aspoň strach z toho, čo ak sa im niečo stane
Odpovedať
@mimi_tamas moja otazka znie, ci si uz aj nejake zohnala alebo nie a kde vsade si pozerala
Odpovedať
@kurajka pozerala som hlavne tu na stránke bazár a Bazoš. Na Bazosi som našla pána čo prenajíma za 2,50 vázy podľa mňa super cena. Problém je že nieje ich málo kto prenajme ale napr. Do Čadce kvôli tomu nepôjdem. Som z levickeho okresu. Hľadala som aj stránky ktoré predávajú vázy našla som tieto konkrétne za cca 12€ čo mi príde zbytočne to kupovať.
Odpovedať
Hmm to je uz dost, lebo zas povedzme si tak, len tak lahko ich potom ani nepredas a co budes s tolkymi vazam potom robit
Odpovedať
@kiarra55 to je pravda, podla mna je lepsie si take nieco prenajat
Odpovedať
Článok sa načítava...
No ako aj si nejaké zohnala. Viem, že si tu už o nejakých písala, len neviem, či si si ich už aj zajednala alebo nie
Odpovedať
@marion_etta práveže nič nové som nenašla 😞
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi_tamas a kolko mas este casu?
Odpovedať
@kralovicka15 budúci rok v septembri máme svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
Joooj a tak to mas teda este casu dost
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?