Svadobná výzdoba vo farbe kráľovská modra

Viete mi prosím poradiť agentúru, ktorá robí výzdobu v kráľovskej modrej ? som z Modry
Odpovedať
Profilova fotka
@luciazba dobrý deň, sme zo Senice a v královsky modrej sme robili niekolko svadieb. Ak budete mať záujem napíšte nám správu s vašou predstavou a my vám vypracujeme nezáväznú ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
@luciazba Dobrý deň ponúkame Vám naše služby, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej ;) Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Snažíme sa vždy výjsť v ústrety. Ak budete mať záujem o cenovú ponuku, pošlite nám počet ľudí, počet a typ stolov (okrúhle, hranaté do akého tvaru, pri okrúhlych aký počet) a my Vám vypracujeme cenovú ponuku. Prosím napíšte nám aj dátum svadby, a Vašu predstavu. Prajeme Vám pekný deň ;)
Odpovedať
@luciazba Dobrý deň....aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sal,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu, taktiež prenajímam inventár. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. Pošlite mi do IP vašu predstavu, termín svadby a ja Vám vypracujem predbežnú cenovú ponuku. verím, že by sme sa vedeli dohodnúť. s pozdravom a prianím pekného dňa faturíková
Odpovedať
Profilova fotka
@luciazba Ahoj Lucka, sme tim floristov a dekoraterov, ktori posunu hranice vasej predstavivosti so zretelom na vase vizie a moznosti. Radi vam vyzdobime vasu svadbu. V modre sme uz niekolko krat zdobili a tuto sezonu tam pojdeme zdobit znova minimalne 3 krat, su tam nadherne priestory. Kde to tam mate? Ludvik? Neco? Sebastian? Nevahajte mi napisat, vypracujeme vam nezavaznu cenovu ponuku na mieru. Vasa spokojnost je pre nas prvorada :)
Odpovedať
@justdecor_svadobna_vyzdoba Zdravím svadba bude v Hotely Sebastian. Ako som písala výzdobu by som chcela v kráľovskej modrej. Máme 6 okrúhlych stolov a jeden hlavný, za ktorým budem iba ja s manželom. Obrusy a návleky na stoly a stoličky sú k dispozícii. Chcela by som svetelnú stenu na okrúhle stoly do stredu martiny vázu do nej kvety a z vázy aby viseli krištáliky. Pod vázou zŕkadlo a sviečky a tiež označenie stolov číslami a pri vchode tabulu s označenie stolov a menným zoznamom. Ak by ste vedeli vypracovat nejaku cenovu ponuku bola by som rada. A svadba bude 20.10.2018
Odpovedať
Profilova fotka
@luciazba Krasny den Lucka, pisem vas spravu :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?