svadobná výzdoby Trenčín 23.9.2016 svadba piatok

12. feb 201640

Prosím nejaké ponuky na výzdobu 23.9 v trenčíne? svadba bude v panorama clube, počet hostí do 55. Dakujem, bolo by fajn ak by boli v ponuke taktiež chiavari stoličky

• @daniela.ho  Dobrý večer...písala som IP.

s pozdravom Erika

• @daniela.ho  Dobrý večer,
    V Panorama Clube sme už niekoľko krát zdobili svadby, sú našimi partnermi.
    na začiatok by som sa Vám chcela predstaviť, sme aranžérsko-dekoračná agentúra RM LuxDecor. Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby, stužkové slávnosti, plesy, oslavy a firemné akcie.

Ponúkame Vám nie len naše aranžérske služby, ale taktiež množstvo sortimentu na požičanie (návleky, vázy, svietniky, mašle, doplnky,...). Zdobíme sály, kostoly, autá, exteriéry aj interiéry. Okrem iného Vám vieme zabezpečiť kvalitné sviečky, servítky a svadobné kytice, taktiež aj osvetlenie sály.

Čo sa ceny týka, závisí to od počtu ľudí a rozloženia stolov a zvoleného druhu kvetov, pre bližšie info mi prosím napíšte správu s tými údajmi a ja Vám vypracujem rozpočet.

Prajeme Vám pekný večer 🙂

• @luxdecor  dakujem, napisem vam na email a poslem foto čo by som si predstavovala 🙂

• @daniela.ho  Dobry den Danielka, aj my sme uz robili vyzdobu v Panorame, mame aj chiavari stolicky v bielom prevedeni, radi vam vypracujeme ponuku.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Ponúkame Vám svadobnú výzdobu, návleky na stoličky pre Váš veľký deň, ale aj výzdobu pre akúkoľvek inú spoločenskú či rodinnú udalosť.
    Plníme Vaše sny .....
    Výzdobou na mieru sa snažíme, aby Vaša svadba vo Vás zanechala tú najkrajšiu spomienku na Váš deň.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov