Svetelná stena na svadbu 18.6.2016 - kde nájdem?

15. jún 2016110

Hladam svetelnu stenu na 18.6.2016.

• @natalia611  Dobrý deň máme v ponuke svetelnu stenu, na tento termín je zatiaľ voľná ( rozmery- 3 až 6 m). Napíšte mi ak máte záujem - poskytnem viac informácií 😉 pekný deň...

• Nám požičali na č.t. 0905 643452.

• Dobrý deň, prenajímame svetlenú stenu vo farbách biela teplá a biela studená. V tento termín je zatiaľ voľná. Sme z Trenčína. V prípade záujmu Vám v správe poskytnem viac info.
    Pekný deň prajem 🙂

• Sponzor fóra
  • Náhodou niekde v okolí TN sa nikto nenajde ?

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @natalia611  Natalia my sme priamo z Trenčína, v rámci TN a okolia máme dovoz a odvoz zdarma 🙂 pekný deň prajem 🙂

• Dobrý deň,

Ponúkame svetelnú stenu na prenájom ako aj na predaj.
    Cena za prenájom 3x6m s osvetlenim je 50€.
    Cena za predaj 3x3m > 60€ .... 3x6m 90€
    ( Svetelná stena je s látkovou dekoráciou a súčastou je osvetlenie s možnostou výberu studenej ako aj teplej bielej farby )
    V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať
    Pekný deň 🙂

• @hidekor  Prosím aká je to svetelná stena 3x6m za 90€, čo sa pozerám tak kúpa závesu 2x3m stojí 290€

• @bibkamaku  Dobrý deň,
    Svetelný záves vyrábame mi. Je to kvalitná látka podobná mušlinu. Látka má danú dlžku už v nariasenom stave. Uchytenie je riešené lemovkou cca 5cm a uchytenie osvetlenia je riešené sužkami aby sa dali odnímať a záves v prípade potreby prať.
     Dlžka je daná na základe osvetlenie, ktoré je v cene. Osvetlenie má 3x3m ( pri 3x6 sv. stene je to 2ks 3x3m osvetlenia ) a je možné si vybrať vo farbách studená a teplá biela.
    Klienti sú spokojný s tovarom. 🙂
    ( Konštrukcia nie je súčastou ......
    K cene 290€ sa neviem vyjadriť 🙂 🙂 😉

• @hidekor  mám záujem len o svetielka, len mi prídu o moc lacnejšie ako sa predávajú tu na SR

• @bibkamaku  Svetielka máme v cene 24€/3x3m . Tovar nám v prípade nespokojnosti možete obratom vrátiť naspät. 😉 ( ešte sa také nestalo )
    Pre viac info ma prosím kontaktujte v správe

• @hidekor  super

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

... tvoríme atmosféru ♥
    Široká ponuka svadobných služieb.