Menu Forum

Vyzdoba na 25.8.2018 do kastiela Fricovce

11. sep 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
sweetluska
14
Registrovala sa 7. mája 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 444 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 25. augusta 2018
    Kastiel Fricovce, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
sweetluska
14
Registrovala sa 7. mája 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 444 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Banská Bystrica.
 Pekny dnik, hladam niekoho kto by nam vyzdobil salu a aj " nastajloval" obrad na terase.Mam dost konkretnu predstavu : pastelove farby, zive kvety a stolicky Chiavari.Na skodu niesu ani doplnkove sluzby ako detsky kutik emoticon Pojde o malu svadbu len 35 ludi.Dakujem za kazdy tip a cenovu ponuku emoticon
10. máj 2017 o 16:13  •  Svadba bola v auguste 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sarahevents
SARAH-EVENTS svadobné výzdoby
Sára Greňová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Skalica
13

“Milé nevestičky!! Ktoré hľadáte a ešte nemáte romantické prírodné miesto v okolí spišského hradu. Toto miesto s výhľadom na hrad môžem len odporučiť. Možnosť ubytovania, príjemný a profesionálny personál : http://www.ranch-fah.sk/”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
sarahevents
SARAH-EVENTS svadobné výzdoby
Sára Greňová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Skalica
13

“Milé nevestičky!! Ktoré hľadáte a ešte nemáte romantické prírodné miesto v okolí spišského hradu. Toto miesto s výhľadom na hrad môžem len odporučiť. Možnosť ubytovania, príjemný a profesionálny personál : http://www.ranch-fah.sk/”
(Pred 3 rokmi)

@sweetluska dobrý deň, ak ste ešte nikoho nenašli rada Vám vytvorím cenovú ponuku, stačí napísať správu a vašou predstavou . Ďakujem
11. máj 2017 o 08:13  •  sarah-events.eu/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chiavari_presov
Chiavari stoličky na prenájom
Barbora Jackovič PRO

Kvety a dekorácia - Okres Prešov
3
fotoportrét
fotoportrét
chiavari_presov
Chiavari stoličky na prenájom
Barbora Jackovič PRO

Kvety a dekorácia - Okres Prešov
3
 Dobrý deň @sweetluska, ak ešte potrebujete chiavari stoličky, máme ich v ponuke v odtieni lime wash. Môžem vám poslať nezáväznú cenovú ponuku, ak máte záujem.
Ďakujem.
23. máj 2017 o 13:15  •  www.chiavaripresov.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres {name}
PRO Shop: 41 inzerátov
23

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres {name}
PRO Shop: 41 inzerátov
23

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 2 rokmi)

@sweetluska Dobrý večer
Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby.
Fotky našich prác zo svadieb nájdete tu priamo v albumocha lebo na FB stránke.

AK budete mať záujem o cenovú ponuku, pošlite nám počet ľudí, počet a typ stolov a konkrétnejšiu predstavu a my Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Prajeme Vám pekný večer emoticon
24. máj 2017 o 22:47  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
amssvadbicky
AMS Svadbicky
AMS Svadbičky PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice
27
fotoportrét
fotoportrét
amssvadbicky
AMS Svadbicky
AMS Svadbičky PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice
27
 Dobrý deň, v prípade záujmu nás kontaktujte aj prostredníctvom fcb, kde máme najviac foto našich prác. V kaštieli sme boli už pár krát a nerobí nám problém priniesť ani chiavari stoličky, ktoré máme aj bežne v ponuke. Prajem pekný deň emoticon
11. sep 2017 o 10:01  •  www.amssvadbicky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sweetluska
14
fotoportrét
fotoportrét
sweetluska
14
 DAKUJEM KAZDEMU ALE UZ MAM VSETKO ZAZMLUVNENE, LEN NEVIEM AKO VYMAZAT TEMU emoticon
11. sep 2017 o 10:53  •  Svadba bola v auguste 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to