Svadba na Mauriciuse - Yachtwedding

Ahojte. Mali ste niektorá svadbu na Mauriciuse cez svadobnú agentúru Yachwedding? Ak áno prosím vaše skúsenosti a recenzie. Pripadne ak to nie je tajne čo vás to vyšlo v ktorom rezorte a čo všetko bolo v cene. Alebo všetko čo vás k tomu napadne. Ďakujem vám veľmi pekne 🙂 🙂
Odpovedať
a co tak priamo kontaktovat ich, viec ako ceny sa neustale menia a oni ti budu asi vediet vsetko vyskladat aj na mieru
Odpovedať
@mischela255 samozrejme, že sme ich už kontaktovali. Mame aj spätnú väzbu. Okrem cien ma však zaujímali aj skúsenosti a možno nejaké drobnosti čo ma ani nenapadnu. Za tvoju skúsenosť a recenziu ďakujem 👍
Odpovedať
Ved jasne. Mna by zaujimalo, ci bol Mauricius jasny vyber od zaciatku, alebo steč mali aj ine destinacie v hladaciku
Odpovedať
fiha, tak to musi byt brutalny zazitok vydavat sa na takomto mieste 🙂 akoze ja nie som narocna, uplne mi staci aj ten nas kostol 😄 ale tak snivat treba, viem si to zivo predstavit 😄
Odpovedať
to si akoze ani neviem predstavit aka to musi byt nadhera. ja osobne ak by bola moznost, tak by som sa na nieco take dala ihned
Odpovedať
Profilova fotka
nie svadbu sme este nemali, no tiez sa pohravame s myslienkou vziat sa niekde mimo slovenska v nejakej exotike
Odpovedať
@katulajab no ano, ak by bola moznost 🙂 velakrat nie je a vacsina ludi na take nieco ani nema financie nazvys. stastni to ludia, ktori maju, vsak? aj ked si teda osobne myslim, ze zalezi na inych veciach 🙂
Odpovedať
Tak Mauricius nebol prvá voľba. Začali sme so Santotini no potom nám prišiel prvoplanovany. Tak sme rozmýšľali nad Maldivami no svadba tam nie je platna len simbolicka tak nám v agentúre ponúkli Maurícius a už sme rozhodnutí tam 🙂 finančne náročná svadba môže byt aj doma len záleží od toho kto je ako náročný 🙂
Odpovedať
nie ale mauricius, tam by som veru chcela ist a hadam sa mi to raz ako taky maly sen aj splni
Odpovedať
no tak to je ozaj nadherna predstava 🙂 len tie financie, asi si to nemoze dovolit uplne kazdy, no je to tak.
Odpovedať
Profilova fotka
@darinita55 no ved to. ak by v tom neboli financne rozdiely, tak si myslim, ze drviva vacsina ludi by sa brala na takychto zaujimavych miestach
Odpovedať
@danus235 noooo tak to by sa mi pacilo. len mauricius by som si asi nevybrala bud ked uz tak male divy alebo su mojou srdcovkou santorini
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte baby, kamaratka mala svadbu na Mauriciu a teda vôbec to nie je také drahé ako sa zdá. Brali sa myslím v 2020 roku čiže možno zmeny sú v cenách trošku ale práveže to vychádza lacnejšie ako svadba so všetkým na Slovensku. Podľa toho čo mi hovorila tak platili okolo 5000€. Stále lacnejšie ako veľká svadba tu. Jedine nevýhoda, že tam nemali rodinu a obrad bol v angličtine. Ale po príchode domov spravili malú oslavu pre najbližších. Vraj neľutuje vôbec nič lebo to bol krásny zážitok.
Odpovedať
Nooo ako čakala som po pravde viacej, ale zas na to , že tam nemali rodinu, tak je to celkom dosť. Ale ako isto to bolo iné a je to taký zážitok na celý život
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?