Svadobna agentura

Ahojte dievcata, chcem sa spytat, ci mate niektora skusenosti so svadobnou agenturou, alebo nejakou koordinatorkou v okoli PB. Zatial som este len vo faze vyberania terminu, takze ak mate rady s cim zacat budem rada. Hlavne ma teraz zaujima ci sa taka agentura oplati a kolko si zato pytaju. Dakujem
Odpovedať
@andy_88 podla mna su to zbytocne vyhodene peniaze. svadbu si vies aj sama naplanovat, dajte dokopy hlavy kamaratky a spolu to vsetko zmaknete.
Odpovedať
Profilova fotka
@andy_88 Sú takí ľudia, čo buď nemajú čas si plánovať svadbu, alebo nie sú proste také organizačné typy, že by z toho mali radosť, alebo chcú mať všetko tip top. Vtedy je to podľa mňa dobrá voľba, ak na to ale človek má peniaze. Určite sa to dá zvládnuť aj bez. Ja si napríklad ale od svadobnej agentúry objednávam výzdobu (bez kvetov, to si riešim inde) aj keď viem, že plno ľudí si priestor zvládne vyzdobiť aj sami, ale ja sa nechce ani stresovať, ani ráno po svadbe utekať upratovať. Rovnako mi k tomu ponúkli za doplatok organizáciu svadobného obradu, čo ešte budem zvažovať. Aby to prebiehalo bez stresu a podľa predstáv. Čo sa týka samotného priebehu svadby tak nebudeme mať koordinátora, ale budeme mať DJ / moderátor a niečo ako starejší v jednom, ktorý vlastne tú svadbu aj čiastočne "skoordinuje". Bez neho by som to nechcela a nejakú takú osobu som hľadala. Je to na každého zvážení. Agentúry ale určite za celkovú koordináciu pýtajú dosť a ja by som na to nemala. Ale také veci ako zohnať si dodávateľov čo agentúry ponúkajú, to si určite zvládneš aj sama. Bola som raz na jednej veľkej drahej svadbe a keďže nevesta a ženích žili v zahraničí zaplatili si agentúru a tá pani koordinátorka tam pred obradom splašene pobehovala s takými doskami v rukách a s mikrofónom pri uchu a rozčulovala sa keď nešli k oltáru podľa jej predstáv a bolo mi to celé dosť vtipné 🙂. Koordinátorka by mala byť takmer neviditeľná podľa mňa a a tejto sa to moc nedarilo, ale chápem, že sa snažila aby bolo všetko tip top 🙂
Odpovedať
@amelie22 dakujem pekne za odpoved 🙂 asi mas pravdu. Agenturu zrejme objednavat nebudem, s tou salou, to si neviem predstavit, ze by som to sama musela zdobit. Takeho DJ hladam aj ja, co bude z casti aj koordinator a starejsi, myslim, ze to je dobra volba, a preto som sa rozhodla skor pre neho ako pre kapelu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, ak ste ešte nikoho nenašla, radi vám pomôžeme s realizáciou vášho najkrajšieho dňa. Kľudne nám napíšte. Našu prácu si môžete pozrieť aj na FB - Svadobná agentúra Veselie. Máme skúsenosti aj s výzdobou kostola. Vo fotoalbume máme niekoľko realizácií. Na cene sa vieme dohodnúť. Želáme krásny deň 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby viete mi poradiť svadobnú agentúru. Svadbu plánujeme 12.8 na zámku v Halici.
Odpovedať
Profilova fotka
@ro_sie Dobrý deň, ak ste ešte nikoho nenašla, radi vám pomôžeme s realizáciou vášho najkrajšieho dňa. Kľudne nám napíšte. Našu prácu si môžete pozrieť aj na FB - Svadobná agentúra Veselie. Na cene sa vieme dohodnúť. Želáme krásny deň 😊
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?