Menu Forum

Svadobné agentúry v NR - ktorú z nich, cena za výzdobu, skúsenosti (aj negatívne)

16. feb 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
relaxx11
21
Registrovala sa 21. mája 2015 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 171 príspevkov a 2 inzeráty. Má 35 priateľov.
  • Svadba bola 24. septembra 2016
fotoportrét
fotoportrét
relaxx11
21
Registrovala sa 21. mája 2015 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 171 príspevkov a 2 inzeráty. Má 35 priateľov.
  • Svadba bola 24. septembra 2016
 ahojte nevestičky, budúce aj bývalé. chcem sa spýtať na vaše skúsenosti ale hlavne - zaujímajú ma KONKRÉTNE čísla.
oslovila som viac svad.agentúr z Nr, ale mám pocit, že vzhľadom k tomu, čo od nich požadujem (výzdoba samozrejme klasika, nic extremne + svetelná stena) sú tie ceny nejaké vysoké. hlavne keď som poslala pár z vás IP a poslali ste mi konkrétne čísla, tak som nad tým začala premýšlať.
nechcem sa tu hádať o centy, viem že cena práce tiež niečo stojí, takisto tie veci agentúry museli zakúpiť, ale uznajte, že ak porovnám výzdobu a pre 100 ľudí všla za 700 eur (pričom je v tome kopa vecí ktoré my ani mať cez nich nebudeme!!!-čo je najpodstatnejšie) a výzdoba pre našich 40 by bola za 400 (bez kvetov) ... tak to je "trošku" nepomer. a dosť vysoký, vzhľadom k tomu, že opakujem, kopu vecí z toho čo som porovnávala ani mať nebudeme. viem že cena na osobu sa pohybuje nižšie smerom k tomu, čím viac hostí je, ale nie som malé dieťa a viem si zrátať jedna a jedna. neviem sa jednoducho zbaviť podozrenia, že na mojej neskúsenosti a nadšeniu z už vykonanej práce (pochválila som výzobu robenú pre iné nevesty) chce niekto príliš zarobiť.
ak to je možné, prosím píšte mi do IP konkrétne sumy za konkrétne položky z konkrétnych agentúr. myslím si že diskrétnosť je v tomto prípade absolutne samozrejmá.
príp. uvítam aj vaše skúsenosti z jednania s agentúrami a s tým, ako vám vedeli vyjsť v ústrety, resp. či máte tiež také pocity ako ja a ako to budete riešiť.
ps: prosím odpustite si prípadné poznámky, aby som si to urobila sama. z nejakého dôvodu to asi možné nebude keďže som túto tému založila a preto budem vďačná za každú radu / skúsenosť
16. feb 2016 o 15:46  •  Svadba bola v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatiaľ žiadna odpoveď.