Aké svadobné dary by ste chceli?

Zobraz úvodný príspevok
Caute. Minule sa ma kamoska pyta, aky dar chcem na svadbu. Normalne som sa zarazila. Nevedela som odpovedat... Ono, jedna vec je kupovat nieco kamoske na svadbu a ine je si sama nieco na tu svadbu zelat. Aby to bolo prakticke, mile, mozno aj specialne a hlavne, aby to nebolo dvakrat... Takze... Ked sa vas niekto opyta, AKY DAR BY SI (STE) CHCELA (CHCELI) K SVADBE, co by ste si vyziadali? A ked si uz nevyziadate, mate nejaku extra predstavu, ze ... hm, bodaj by aj toto bolo, ale asi nebude... lebo... x-) :-N Smelo s napadmi. :-D
Odpovedať
1
2
@liuska57 asi toto :-D :-D :-D :-D http://www.holeyquilt.com/sk/
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ja som to vazne este nikde nevidela to asi v obchodoch nekupim co @jasminet
Odpovedať
@liuska57 netusim :-D :-D :-D ja som to minule nahodou na nete iba nasla a pride mi to smiesne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My to máme doma :) je to dobrá vychytávka a ja som to kúpila aj netery ktora sa budila ze jej je zima lebo sa odkopavala :)
Odpovedať
my sme si pytali peniaze, kedze byt mame ako tak zariadeny potrebujeme dokupit uz len nove velke veci, ako sedacku, vstavane skrine a pod... jedine kolegom sme vymyslali, kedze nechceli davat peniaze, tak som si myslela, ze pohármi na vino sa nic pokazit neda, ale to ste ich mali vidiet, ake hrozne nam kupili..teraz sa ich snazime predat, ale nikto ich nechce:-) a este sme si vypytali pribor, ale to som dala poziadavky nech je nerezovy, jednoduchy a vhodny do umyvacky riadu a to vypalilo dobre.. takze najlepsie je urobit si tu ten svadobny zoznam ked chcete dary a date si tam konkretne veci, lebo potom je velmi tazke predstierat, ze sa vam to paci.
Odpovedať
Profilova fotka
@jasminet prečo smiesne mne sa to zdá ako zaujimava vec hlavne pre tých čo spávajú na boku ako ja :)
Odpovedať
@liuska57 na boku spavam aj ja, ked potrebujem vytiahnut nohu z pod periny, tak si odhrniem kusok paplona, na to nepotebujem deravy paplon :-D a stale mi zvysok tela - brucho, chrbat ostanu pod perinou :-D ale to je len moj nazor, mozno to niekomu vyhovuje
Odpovedať
Profilova fotka
ja ten paplon mám dostala som ho ako darcek z recesie ale ujal sa ja som potrebujem mat nohu vonku a paplon zhuzvany pod hlavou a tym som si vzdy odokryla chrbát a mne tento paplon vyhovuje a aj iným ludom co viem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@stanka45 a z akého materialu je ten paplon?
Odpovedať
Profilova fotka
@liuska57 my máme 100% bavlnu ale sú aj ine viem ze je s karbonovými vlaknami s alevera atak maju viac druhov
Odpovedať
peniaze :D
Odpovedať
Profilova fotka
@stanka45 my máme s aloe vera je to lepsie ako bavlna moze sa prat na 80tke hoci su drahsie su super co sa týka materialov a obleicky su tiez kvalitne máme ich uz dlhsie a zatial vyzeraju ako nove niektore vacsinou vyblednu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja by som sa potešila síce všetkému, ale porcelánové nádoby, ktoré boli hitom v minuolosti a ešte aj teraz sa zvyknú darovať-myslím tie, čo si dáte do vytrínky a zaberajú miesto- no tak to mi príde úplne zbytočné. Najpraktickejšie je spísať si zoznam a potom nech si to hostia rozdelia :))
Odpovedať
Profilova fotka
My sme dostali všetko možne sošky z porcelánu z roku 05 :) peniaze od rodicov pracku a od svokrovcov telku a paplony :) paplony ma petesili ked ze som chcela kupit nove a tieto su super mäkucke a lahucke :) slovenský výrobok :)
Odpovedať
Profilova fotka
my už spolu bývame, máme zariadenú domácnosť, takže najviac by potešili asi peniaze :) A od kamarátov a družičiek rozmýšľame že by sa nám zišla nová práčka :)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby vidím že sa bavite o paplone s dierou my sme ich dostali on nasich ako darcek ale akosi zabudli na obliecky a ja neviem kde to mam kupit.
Odpovedať
Profilova fotka
@lalanka aj my ich máme a kúpiš ich na ich stránke alebo v predajni :)
Odpovedať
@zuz11 no toto prave riesim, ja. Vzdy ked som isla na svadbu davala som peniaze a myslim, ze je to originalne a prakticke. Teraz sa ma vsetci pytaju, ze co maju kupit. Jednak mi uz svoju domacnost mame a vlastne vsetko co je treba tiez. Tak vsetkym hovorim peniaze, ze my si uz potrebujeme iba drahsie veci kupit, dostavat a tak. Celkom ma zaraza, ze aj tak niektori trvaju na tom, aby som im povedala konkretny dar. Zacinam mat z toho strach, ze co to bude. Som totiz ten typ, ze dar sice prijmem, ale vnutorne ak je to blbost sa z toho vobec netesim. Takze uz dopredu mam strach z toho ze budem sklamana. Mozno to odo mna nie je pekne, ale ja som tym istym ludom bola na svadbe a neriesila som dary a boli radi, tak nechapem, preco vsetci chcu byt zrazu originalni....A ked ma aj napadne nejaky dar, je mi blbe im hovorit nieco co je nad ich budget ( sumu neviem), cize riziko, ze nam kupia menej kvalitnu vec, alebo zbytocne drahu je vysoke.Napadli ma mozno max 3 veci co by sme chceli, ale ostatnym to je uz take, ze no dobre tak mozno by sme potrebovali toto. Aj to, ze riskujeme, ze v kuchyni budeme mat kazdu vec inu. Som silny pragmatik takze z toho zacinam mat strach...
Odpovedať
@zuzkamajovka ja mám podobnu obavu,hlavne z mojej strany sa teta pýtala,či mame nejaký zoznam darov,ktore chceme...tak som jej naznačila že najlepšie peniaze. SMe komplet zariadení, zahradneho architekta mi asi nezaplatia,takže najviac sa nam hodia peniaze...Kedže chcem ísť aj na nejaku svadobnu cestu...držím palce,aby si dostala čo najviac darov vo forme peniažkov:-) my sme tiež vždy peniaze davali
Odpovedať
mňa hreší môj nastávajúci, že ja si nemám rozkazovať čo chcem či peniaze alebo dar :D ale ja fakt ako neviem čo by som ešte také potrebovala do plne zariadenej domácnosti :D a zase nejaké sklo, porcelán a podobne nechcem určite, lebo nemám na to ani miesto ani chuť :D ale asi švihnem zozadu kartičky k svadobnému stolu milé slušné upozornenie :D
Odpovedať
@deniss111 drzim aj ja vam palce. A co najmenej sosiek slonikov :-)
Odpovedať
@zuzkamajovka dufam,že to nikoho nenapadne kupovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@barbora025 a prosim ta aka je tá stranka?
Odpovedať
Ja uz mam po a dostali sme velmi pekne kusky naprikal: pohare na sampanske so swarovskymi kamienkami, aj stanprliky na stopke take iste...su nadherne, kavovu supravu jemnu modernu.... a ine. Ako bala som sa darov ale hostia boli velmi citlivi takze nas prijemen prekvapili.
Odpovedať
Profilova fotka
@lalanka tu to nájdeš :) http://grasshopper.sk/paplon-s-dierou... ja tam objednávam pravidelne ked nieco potrebujem
Odpovedať
Profilova fotka
@barbora025 dakujem :) :) aj spavate pod paplonmi s dierou ci ani nie? U nas sa osvedcil :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lalanka u nas sa ujali velmi dobre moj manzel je z nich nadseny a mne tiez sedi. Ale najvacsia sranda je ze vsade citam ze je urceni pre ludi co spavaju na boku no ja spim a bruchu ale tu nohu cez tu dieru skratka musim mat :)
Odpovedať
Ja mam s darmi tiez celkom dilemu. Na jednej strane je mile, ked clovek dostane nieco, co moze mat na pamiatku, casto je to nieco, co by si clovek sam nekupil, ale na druhej strane, ak maju ludia roznu predstavu o tom, co je vkusne a pekne, potesili by viac peniaze. Mala niektora z vas urobeny zoznam konkretnych veci, ktore by ste prijali? Alebo bude lepsie skusit prilozit nejaky sprievodny list k pozvankam, kde by to bolo vysvetlene? Pripadne navrhnut, nech radsej daju peniazky, a my im neskor dame vediet, co sme si konkretne za tie ich kupili? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@korinna dnes sa bezne robí,že pár chce peniaze namiesto darov, už len to, že svadobčania prispejú na časť svadby (tým, že dajú peniaze a nekúpia dary) im pri dnešných cenách dosť pomôže namiesto toho aby dostali tri hriankovač a dvoch kuchynských robotov ktorý už aj tak majú ale ani nechcú..a aj tu na MS je veľa pekných rymovačiek s tým že nech nekupujú nič a ak chcú nech radsej daju peniaze a myslim ze ak je povedzme aj normalna rodina da sa jej to vysvetlit aj z očí do očí a pochopia :D
Odpovedať
@korinna my sme mali spraveny konkretny zoznam veci. Bolo tam vsetko mozne, od drobnosti za par eur az po vacsie veci do domacnosti a tiez tam bol ako jeden z navrhov mesec penazi. Tento zoznam sme nechali svagrinej a pri pozvanke bola len veticka, ze ked sa niekto bude trapit so svadobnym darom, tak ona im rada pomoze s vyberom. Skoro vsetky dary boli z toho zoznamu a niektori nam dali aj peniaze. My sme chceli dostat konkretne veci, lebo je to krasna spomienka a vzdy sa da najst toho dost, co vam bud este chyba, alebo vas potesi. Ja urcite odporucam najst si niekoho, kto sa o to postara, aby to bolo pre vas aj prekvapenie ale zase ste nedostali kopu veci, co nepotrebujete, resp. sa vam nepacia.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?