Aký svadobný dar vybrať pre kamarátku?

Prosim poradte mi, aky dar by bol vhodny pre kamaratku, resp. co by sa pacilo Vam? Viem, ze je tu mnozstvo podobnych otazok, ale zial nenasla som nic vhodne :-| Najcastejsie sa tu spominaju fin. dary, lenze v tomto pripade je to nevhodne, pretoze bez toho, aby sme o tom navzajom vedeli, sme obidve planovali svadbu a zhodou okolnosti nam to vyslo tak, ze kamaratka ju ma tyzden predo mnou. Peniaze jej teda nechcem davat, aby to nevyzeralo tak, ze ja to iste ocakavam od nej. A hlavne bolo by to aj zbytocne, kedze bud by mi potom ona dala tu istu sumu (cize by mi vlastne "vratila" tie moje a nic by sme si teda nedali) alebo co by bolo este horsie, by mi dala viac a to by som sa od hanby prepadla :-S Tak isto nepripada do uvahy ani nejaky vikendovy pobyt, kedze obaja ziju v zahranici a nakolko sme u nich este neboli, tak neviem ani co by sa im hodilo do domacnosti (nemyslim prakticku vec, ale nejaku dekoraciu). Dakujem za Vase inspirujuce napady ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cavalli co tak jej urobit na svadbu nejake prekvapko? niekoho objednat, nieco kupit, atd? ako svadobny dar?
Odpovedať
my sme si tak s kamoskou vymenili iba peniaze, oni mali svadbu mesiac pred nami.a naozaj si neviem predstavit co by som im dala, lebo maju naozaj vsetko.a oni nam potom dali peniaze a k tomu kucharsku knihu a fotky z ich svadby. a dokonca aj viac nam dali, ale tak bola to ich volba, tak sme to neriesili. nemyslim, ze by to bolo blbe.
Odpovedať
@cavalli možno to vyznie divne, hlúpo a neviem ako...ale my sme kamarátke dávali tortu z osušiek. 1 osuška a 1 uterák. Dá sa spraviť aj tak, že na osuške dáš vyšiť ich dátum svadby, alebo pod. Poteší to a je to aj praktické.
Odpovedať
Profilova fotka
@bafka @cavalli my sme tiež dostali od kamošiek uterákovú tortu :) a dokonca sme ju ešte ani nerozbalili, lebo mi je to ľúto, keď je to také pekné :) iné kamošky zase kúpili takú super londýnku krabičku a vyvolali fotky s komentármi z nášho spoločného výletu do Londýna. je to super spomienka, skús niečo také osobné :)
Odpovedať
@nefertiti myslis, pomoct s niecim ohladom svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
@cavalli myslim spravit jej nejaky program...uvediem priklad, moja naj kamoska doo mna dostala moje vystupenie, sice to od strednej skoly chcela ale nastastie sa mi pdoarilo zabezpecit cast suboru, zaplatit tanecnikov, kroje...nakolko uz desat rokov netancujem....to bol moj svadobny dar pre nu....peniaze som jej este dala formou jednoeuroviek do adventneho kalendara ktory som rozobrala a zase upravila :-) nema rada nejake tance, nejakych hudobnikov alebo tak? zabezpecit jej ako svadobny dar nejaky program myslim ked ta nic ine nenapada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, ak hľadáte dar, ktorý bude pekne vyzerať, bude užitočný a ešte k tomu aj originálny možno Vám vieme poradiť ;-) Ukážka našej práce - pre mladomanželov ako svadobný dar (z jednej strany veršík a venovanie, z druhej mená mladomanželov)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ja som kamoške darovala ovocnú kyticu od ,,zdravého darčeka,, namiesto kvetov a k tomu som je dala obálku :-)
Odpovedať
Jednoznačne obraz na odtlačky prstov hostí. To sa mi stále osvedčilo. Na svadbe je to súčsať programu a po nej krásna pamiatka a dekorácia zároveň.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@skloivaja @skloivaja ake je cena toho pohara dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@skloivaja dobrý deň prajem môžem sa opýtať na cenu niečoho takéhoto ? Ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@domk prosím vás akde sa to dá urobiť tie mená obrázky a kmeň
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?