Darovali by ste Bibliu rodičom ako svadobný dar pre nich?

Rodičia sú silní katolíci,ktorí vôbec nečítajú Sväté Písmo ;-( Hlavne mama - číta všetko možné,len nie Bibliu :-( Keď som si kúpila ekumenickú Bibliu,tak až ostala taká zhrozená/vyplašená a doslova povedala,aby som ju do kuchyne nenosila (že to nechce vidieť) :-|
Odpovedať
Profilova fotka
"Silní katolíci čo nečítajú Sväté Písmo." :)))) To znie troška paradoxne, ale asi by som neprovokovala teda vo svadobný deň, aby si si ho mohla užiť.
Odpovedať
nerozumiem otázke - vy ako nevesta a ženích chcete vašim kupovať bibliu? ako svadob. dar na vašej svadbe? či ako? šak oni svadbu už mali... podľa mňa je to odveci, jednak, sú to dospelí ľudia, ktorí sú za seba zodpovední dávno sami, a toto mi príde také nasilu, dieťa predsa nevychováva rodičov... môžete sa s nimi na túto tému porozprávať, ale na vlastnej svadbe im dať bibliu? nie
Odpovedať
To nemyslíš vážne.... Prečo chceš niekomu nasilu kupovať niečo, čo vyslovene nechce - a teda o tom vieš, lebo ti to povedali? Naozaj nerozumiem prečo to chceš urobiť. Uniká mi pointa.
Odpovedať
tiež si nemyslím, že je to dobrý nápad. Načo? Aby im na ňu sadal prach? Ak ich chcete "vyprovokovať " k čítaniu Biblie, mali by ste skôr zvážiť iný spôsob. Myslím však, že na tieto veci človek jednoducho musí dozrieť sám. Hlavne na nich nerobiť nátlak, maximálne tak ísť im príkladom. Ako dar by som zvolila nejaké poďakovanie rodičom, možno aj niečo originálne čo by pasovalo len na nich.
Odpovedať
nemyslim si, ze by to bol dobry napad. naco aj, ak k tomu nemaju nejaky vztah. ja som toho nazoru, ze nie je asi nic horsieho ako niekoho nutit do niecoho, o com vsetci dobre vieme, ze nemusi. mohli by zbytocne vzniknut kvoli tomu este vacsie rozbroje, ako mozno su. a podla tvojich slov, by ju len odlozila niekam do policky, tak k comu :-|
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?