Peniaze ako dar

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň, riešim dilemu, prosím poraďte ... manželova sestra nám spolu so svojim družbom, mimochodom už vtedy snúbencom, nedali nič ako svadobný dar.... pritom na našej svadbe smw nešetrili, hlavne na svadobnom menu, koncom mája ideme s manželom a dcérkou obom spomínaným na svadbu, koľko, prípadne čo by ste im dali ?
Odpovedať
1
2
@bea52 podla mna si sa rozhodla dobre. a mozno by som povedala, ze si teda ste boli az moc stedri. Ale ako vravis, ono si netreba robit rovnaku hanbu. Opicit sa a potom by sa ukazovalo na vas, ze ste nic nedoniesli. Je to na kazdom a na jeho vnutre, no chvalim ta, ze si sa takto rozhodla
Odpovedať
Profilova fotka
nevies co ich viedlo k tomu, ze vam nedali nic. ako nepoviem, ze si mohli dat ako taku namahu a priniest aspon maly darcek, predsa o peniazoch to nie je. ale tak vec kazdeho. ja by som sa tym nezatazovala. niektore veci sa ani neoplati riesit, lebo aj tak to nikam nevedie. mozes byt na seba hrda, ze si sa nezachovala jak oni, no uz by som to viac nerozmazavala
Odpovedať
Profilova fotka
Mňa by to teda vôbec netrápilo. Je to podľa mňa ich hanba,lebo sa bude na to dlho spomínať, že vám k svadbe nič nedali. To je ich hanba. A ak by si sa rozhodla aj ty tak, bola by si na tom istom ako oni, takže bol dobrý krok, že si sa k tomu postavila inak
Odpovedať
Profilova fotka
Takisto si myslim ze to, kolko stala Vasa svadba nema ziaden suvis s hodnotou svadobneho daru. Pokial viem, dary sa davaju vasinou bud den vopred, alebo po obrade, v tom case hostia este nemusia absolutne tusit v akej cenovej relacii sa pohybuje menu na tej ktorej svadbe... Urob tak, ako to ty citis, aby si sa potom necitila neprijemne alebo hlupo... ;-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?