Svadobná kniha hostí. Kde zohnať? Poraďte

ahojte. neviete niekto kde by sa dala zohnat kniha hostí? Pozerala som po nete a nasla som tam akurát knihu za 2400 Sk, co je podla mna vela. Dá sa kúpit aj normálne v kníhkupectvách? Poradte prosím.
Odpovedať
my mame z elian-u, cca 500 sk, kuk album ;-)
Odpovedať
my mame taku istu ako kaciatko :-) ...tiez z elianu (cca 15x20 cm za 520,- Sk) ;-)
Odpovedať
a baby ako ju odtial mozem zohnat?
Odpovedať
bud sa tam ist pozriet alebo na nete elian.sk a pred tym www. ;-)
Odpovedať
da sa objednat aj on line cez net a ta "nasa" je tusim prave ta posledna v ponuke, ktora nie je vyfotena ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
Ahojte dievcata,kde ste zohnali tu knihu na tej stranke elian?Neviem to tam najst,dakujem
Odpovedať
Podla mna to nemusi mat zrovna nazov svadobna kniha hosti. My sme si kupili Knihu hosti, je v bielom kozenom obale a ma vsetko co by mala mat. Plus hned na zaciatku si vypiseme udaje o svadobnom dni. Takze skus pozriet aj obycajne v knihkupectve. Nas vysla okolo 8 EUR.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja uz som to skusala najst v knihkupectve,ale nic take som nenasla a tu na nete som nasla krasnu na ceskej stranke,lenze postovne je asi drahsie ako ta kniha...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
ta kniha zo stranky elian je v slovencine? bo zatial vsetky, co som na nete pozerala boli bud v AJ, alebo tam jazyk vobec neuvadzali... mne by to bolo jedno... ale hostom asi nie...
Odpovedať
neviete mi povedať načo sa ta kniha hosti pouziva
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne knihy pre hostí aj s perom (cenovo dostupné) nájdete aj na našej stranke Special Moments @mimka23 - Kniha hostí je taká modernizácia telegramov - voľakedy ľudia dávali snúbencom telegramy a tie sa na svadbách čítali - teraz vačšinou posielajú telegramy tí, ktorí sa na svadbe nezúčastnia. A na čo sú vlastne tie knihy? Všetci hostia na svadbe Vám do nej môžu napísať krásne blahoželanie, prípadne nejakú radu do manželského života, alebo Vám dajú recept na šťastné manželstvo :-) je to krásna spomienka, ktorú keď si po rokoch spoločného života prečítate tak sa vrátite spomienkami späť na deň, kedy ste boli najšťastnejší, kedy ste boli kráľ a kráľovná :-) Dúfam, že som Vám aspoň trošku priblížila jej význam.
Odpovedať
Profilova fotka
skuste stranku vyzdoba-dekoracie.sk, maju tam krasne albumy, ktoresu vhodne na pouziie aj ako kniha hosti, a ceny su tiez celkom fajn :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
skuste stranku http://www.svadba-nevesta.sk/svadobne...
Odpovedať
ja som jednu videla na svadobkajuvi.sk/shop - objednavala som si odtial nejaké veci a zdá sa mi, že ju tam mali.. :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?