Svadobné dary

Ahojte, chcela by som sa spýtať ako máte vyriešené svadobné dary? Spíšete si nejaký zoznam vecí čo potrebujete alebo si vypýtate rovno peniaze od hostí? alebo to budete riešiť nejakými kartičkami a veršíkmi? Mne osobne je blbé si pýtať na rovinu peniaze a s kartičkami tiež nie som moc stotožnená a bojím sa zbytočným hlúpostí :/ Ďakujem za každú vašu radu 🙂
Odpovedať
Dnes je uz ina doba a ludia ti aj sami od seba podla mna daju peniazky, vacsina ludi to ale riesi prave tymi basnickami. Videla som uz aj internetovu stranku/mail kde snubenci napisali co chcu : mixer vysavac atd. Mne osobne by to bolo blbe si pisat zoznam ako do obchodu a povedat ludom kupte mi... ale tak sto ludi sto chuti.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme si vytvorili stranku so vsetkymi informaciami a bola tam aj zalozka dary a tam sme normalne bez versikov napisali ze Mili nasi hostia, chceli by sme Vas poprosit aby ste si nerobili starosti so svadobnymi darmi. Ak nas chcete potesit, urcite nam urobite radost malym prispevkom na nasu svadobnu cestu (nieco v tom zmysle)
Odpovedať
Měla jsem podobný problém a tím, že jsem byla trochu v časovém nátlaku, tak jsem se s prominutím na nějaké kartičky vykašlala. Naštěstí mě zachránila kolegyně, která mi doporučila Modrou Stužku, která nabízí skvělé služby, hlavně tedy to, že ty sama si můžeš vytvořit svůj vlastní seznam svatebních darů přímo na jejich portálu, který skoro nic nestojí a tvojí hosté na tvé dary mohou přispívat. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Nie sú svadobné dary už prežitok? Tak naozaj reálne by ma to zaujímalo, lebo ja som ešte na žiadnej svadbe nevidela, že by niekto dostal nejaký dar a ani mňa by to teda naozaj nenapadlo dávať niekomu nejakú hmotnú vec. Dnes, keď už takmer každý pár žije pred svadbou vo svojom a keď nie vo svojom tak aspoň spolu a už má dávno zariadené... My to máme tak ako @sonicka_kov napísala, čo kto prispeje pôjde na svadobnú cestu. A dúfam, že teda nikoho nenapadne riešiť niečo iné ako obálku 😄
Odpovedať
@michaela_zidekova osobne si myslim, ze uz viaceri aj sami od seba davaju svadobne dary v podobe peniazov, lebo sa im nechce vymyslat a presne nevedia, co ten mladomanzelsky par potrebuje, tak radsej daju peniaze a uz vy si kupite, co potrebujete.
Odpovedať
Profilova fotka
Takto to mame na tej nasej stranke ☺️ Paci sa mi to viac ako tie versiky ze “naplnte nam kasicku”
Odpovedať
Profilova fotka
Ako my sme si nepytali peniaze a aj tak vyse 90% darov bolo prave tych financnych, kedze sme stavali dom a ludia vedeli, ze sa nam zidu. Podla mna uz to tak vacsina ludi robi, ze nekupuje nejake samostatne dary
Odpovedať
Osobne si myslím, že skoro každy dáva aj tak peniaze, keďže je to podla mojho názoru asi najlepší "darček" pretože nikdy nevieš, čo sa tomu páru zíde a čo nie
Odpovedať
Nechcela by som to riešiť tým, že si budem pýtať priamo peniaze, aj keˇby som teda bola najradšej za také dary. Verím tomu, že to proste ľudia takto poriešia a keď budú nejaké dary, tak isto potešia
Odpovedať
necham sa prekvapit aj kedako ratam s tym, ze nie kazdy sa nam ci uz trafi do vkusu, alebo tak nejak, no nechcem im kazat co a jak maju
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?