Svadobné dary. Ako som to vyriešila ja

Zobraz úvodný príspevok
Zdravím Vás baby. Mala by som pre Vás všetky ktoré sa chystáte vstúpiť do ........ :) veď viete čo tím myslím a obávate sa toho čo dostanete ako svadobný dar aby to nebolo desať kanvíc, 4 krát príbor a to ešte nehovorím koľko hodín. Ja som to vyriešila celkom dobre neviem či sú podobné predajne aj mimo Bratislavy ale v BA sú 2 šikovné predajne nechcem ich menovať neviem či tu môžem robiť reklamu. No prejdem k veci ta predajňa predáva domáce potreby takže stačí si prísť do predajne a vybrať darčeky ktoré by sa Vám hodili do domácnosti predavači s Vami spíšu takzavaný svadobný list a vašim pozvaným už len stačí oznámiť že darčeky už mate vyriešené stačí už len zaisť do predajne kúpiť niečo čo ste si už vybrali. V predajni mi dali ešte 10 percent zľavu, takže som bola s touto voľbou spokojná teraz mám pekne zariadený byt a všetci sú spokojný že nemuseli uvažovať nad tím čo majú kúpiť. Prajem veľa pekných darov s pozdravom Libuna
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
minies neskor..zelezna rezerva sa vzdy hodi..my tiez byvame uz spolu, ale vzdy nieco treba..ci uz blbe crepniky na kvety aby pasovali do interieru, doplnky podla obdobia, pomocky do domacnosti- vrtacku, srubovaky a vselijake kraviny chi...ramiky na fotky, hocico..neinspirovala som ta na nieco? taniere sa rozbijaju, pohare..vzdy nieco sviecky dohoreli, treba nove ..drobnosti a stoji to cely majetok..asi ti mozme len zavidiet ze fakt nic nepotrebujes..mas pravdu ,len nech sme zdravi a fakt nic nechyba
Odpovedať
ja viem ze raz to vsetko budem potrebovat, myslim tym uplne vsetko lebo veci nebudem trepat odtialto domov...ale ja fakt teraz neviem ake budem chciet taniere, obliecky, pribory...mi budeme komplet rekonsturovat byt a este sme ani neuvazovali nad tym ake farby, aky styl...takze ked mi teraz mama kupi modre obliecky a ja sa rozhodnem mat zelenu spalnu??? no vidim to tak ze budem musiet natriet segru (chuda dufam ze odpusti) ze mi povedala ze mi chystaju svadobny dar a este raz im povedat ze teraz nech nic nekupuju..ked chcu potom mozu prispiet, pomoc ale teraz by to bolo uuuplne zbytocne, som myslela ze moja svadba bude jedna velka pohoda a zatial to tak aj vyzera, vsetko pekne vychadza a ani vo sne by ma nenapadlo ze budem na nervy z nejakych svadobnych darov...
Odpovedať
Profilova fotka
...my sme tiez dopredu kazdemu vraveli,ze nic nech nekupuju,nakolko byvame spolu ,nezariadujeme sa...kazdy pochopil,za co som vdacna...dostali sme prevazne peniazky,co nam samozrejme pomohlo pokryt naklady a bolo to osoznejsie ako 5 priborov ...dostali sme aj par darov..napr.krasny obraz,ktory nam namalovala kamaratka :-) ..peniazky sa daju venovat originalne...my sme raz darovali truhlicu so zmotanymi bankovkami v tvare sunkovej rolky...mali sme napad salatovu misu,plnu zelenych bankoviek...my sme dostali velke prasa s prispevkom,alebo pekny mestec... :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?