Svadobný dar pre motorkára - tipy a rady

Dobrý deň, viete mi pomôcť s nejakým nápadom na svadobný dar pre môjho ženícha motorkára? Ďakujem :-)
Odpovedať
tak nieco co potrebuje k motorke, isto vies o com ti doma stale rozprava, ze by si potreboval este kupit. pri takomto konicku sa furt nieco take najde
Odpovedať
@liviana58 novú motorku :-D nakoľko po svadbe si kupujem aj ja, tak svoju chce vymeniť.. a to si momentálne nemôžem dovoliť kúpiť mu novú motorku
Odpovedať
Profilova fotka
heh no ale to by bol teda svadobný dar. isto je niečo čo by sa mu na novú motorku bolo zišlo... alebo zariaď nejaký spoločný výlet na motorkách, to by sa mu podľa mňa tiež mohlo páčiť
Odpovedať
ahoj,moj dostal “novu” motorku..stary rocnik po ktorom tuzil na prerabku😇
Odpovedať
Profilova fotka
@motoogirl ale vies, ze to by ho najviac potesilo :-D :-D :-D
Odpovedať
Vyskúšaj niejaku poukážku darčekovú na nákup moto oblečenia v TT je obchod Bcs. Pripadne tankovaciu poukážku. To budú darčeky ktoré na 100% použije
Odpovedať
Profilova fotka
@vodavodickova tak to je asi ten naj darcek pre motorkara, no nie kazda si moze daco take dovolit, no isto su aj drobnosti, ktore moc potesia takuto dusu
Odpovedať
@ajula3 uplne suhlasim:) moj muz ma napriklad aj velmi radmrozne umelecke plagaty motoriek,konkretne jeho modelu,cize da sa urobit aj nieco take ako grafika,malba alebo kvazi “portret” v takom urban moto style:) Nam uz doma “rastie” taka stena a je to velmi pekne,ked tam nieco raz za cas pribudne:)
Odpovedať
Profilova fotka
@motoogirl preco mu chces nejaky dar? Ma v ten den nejaky sviatok ci len tak?
Odpovedať
tiewz sa nad tym zamyslam, ako v poslednej dobe som na toto natrafila viac krat, ze zeny obdaruvavaju na svadbe aj svojich muzov, no a osobne v tom nejaky ten zmysel teda nevidim
Odpovedať
aj si uz prosim ta nieco vybrala? celkom by ma totizto zaujimalo, pre co si sa nakoniec rozhodla a ci si aj sla tou motorkarskou cestou
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?