Svadobny fond

Ahojte, vedeli by ste mi poradit ak mate skusenosti niekto so svadobnym fodnom alebo podobnym servisom. Co sa tyka darov, preferujeme tie penazne, kedze vacsina hosti bude aj tak cez polnych. Uvazujeme o bezhotovostnom rieseni. Mate niekto nejake odporucanie? Neviem nic konkretne najst online na slovenskych webkach. Dakujem vopred za radu.
Odpovedať
fuuu tak po pravde som o niecom takom este nepocula, zvacsa sa to riesi len peniazmi do obalky, no ze by niekto posielal novomanzelom dar cez banking, tak to este veru nie
Odpovedať
ja som sa tiez este s niecim takym teda nestretla
Odpovedať
popravde, prvy raz nieco take pocujem. neprestava ma udivovat, s cim novym sa potykam neustale 😄 co sa svadby tyka.
Odpovedať
heh uz som teda pocula vselico, no toto je aj pre mna novinka a poviem ti tak, ako mne to pride divne si taketo nieco zakladat a ziadat od hosti, aby ti financne dary posielali takto
Odpovedať
Nebude jednoduchsie nechat to tak ako je to zauzivane (daju do obalky kolko chcu) alebo potom to spravit tak, aby vam namiesto darov dali stieracie zreby... my sme mali tie zreby a aj na tom sme pekne dostali. 🙂
Odpovedať
Ja by som to nechala na hostí. Veď ak si aj nejaké tie peňažné dary vyzbierate, tak nie je problém si ich potom zaniesť do banky a vložiť na účet
Odpovedať
Mne by to prišlo proste také neúctivé si diktovať to, čo kto má ako dar priniesť
Odpovedať
@smoulinaeva Presne to mi napadlo, ja osobne som toľko drzosti pri svojej svadbe nemala 😄
Odpovedať
toto by som ako vobec nejak neriesila, kedze mnohych ludi by to proste mohlo urazit a nemuselo by to ani vyzniet nejak dobre
Odpovedať
O niečom takom som ešte nepočula. Ako jasné, človek je za korunky rád, lebo si za ne kúpi presne to čo potrebuje, alebo čo sa mu páči. No mňa by teda niečo také ako svadobný účet na dary nenapadlo
Odpovedať
Profilova fotka
Nieco take by som osobne neriesila, pride mi to proste ako natlak a take neuctvive voci samotnym hostom.
Odpovedať
ked sa pozriem na to z postu hosta, no fakt by som sa zamyslela nad tym, ci to nevesta so zenichom myslia vazne. podla mna sa to vobec nehodi
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?