Akú podprsenku zvoliť pod svadobné šaty?

Baby prosim vas tie,ktore ste mali saty s vrchom riesenym tak ze to bola len krajka/cipka proste bez nejakeho korzetu. Ako ste riesili podrpsenku? Mali ste ju vsitu priamo do siat alebo ste si kupili nejaku specialnu? Budem mat V vystrih a dost odhaleny chrbat a premyslam ako to vymysliet. Velmi sa mi nepaci ked tu podprdu tak velmi vidno. Dajte nejaky tip pripadne foto ako ste to mali vy. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@drndae ahoj.Tak ja si dávam šit šaty a na chrbte budem mat dost velký výstrih do večka tak som sa rozhodla že pojdem bez podprseny a ani si nebudem dávat podrsenku všívat len mi to v oblastí prs trochu spevnia.Ale pani hovorila že si dávaju ženy často všívat podprsenky do šiat :-)
Odpovedať
Presne ani ja nebudem riesit podprsenku pod svadobne :)
Odpovedať
@mirkape86 a budes mat len cipku? Alebo aj nejaku podsivku?
Odpovedať
Profilova fotka
@drndae no ja som nakoniec s čipky upustila ale budem mat priesvitný elastický tyl,pri krku tiež do véčka ale od prs bude podšívka.Ono by to nevyzeralo pekne mat len celé priesvitne a podprsenku napr...si myslím aspon :-D
Odpovedať
@mirkape86 chapem ja tiez nechcem aby to vypalilo ako pri niektorych nevestach ze im krasne saty spati to ze tam je tak divno vidiet tu podprsenku...
Odpovedať
Profilova fotka
@drndae no ved práve,bola by to velka škoda to s takým detailom celé zničit.Ja som sa preto rozhodla že pojdem bez podrpsenky,ja mám tu výhodu že nemám prsia tak ju vlastne nepotrebujem :-D ale ako som hovorila,ževraj si často nechávaju podprsenku priamo všit do šiat,ja myslím že ked to bude robit niekto šikovný zo štipkou vkusu tak by to nemuselo zle vyzerat.A ty si dávaš šaty tiež šit? Mne naozaj dost poradila pani zo salona kde mi šiju šaty :-)
Odpovedať
@mirkape86 Ano davam si sit lebo v salone som nenansla nieco co by mi naozaj sadlo a vzdy sa mi pacilo nieco z jednych siat a nieco z druhych.. a akoze nasla by som mozno nieco medzi luxusnejsimi modelmi ale nedám 700€ len za pozicanie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@drndae no presne,moja reč :-) ja som pozerala síce len na internete ponuku salonov a nič čo by sa mi páčilo a hodilo a tie ceny...tak som si našla salon,hned som napisla,dohodla schôdzku a šaty sa už šiju :-) a bude ma to stat okolo 400€ max čo je fajn cena,šaty mi ostanú a budú presne podla mojich predstav :-)
Odpovedať
@drndae ja som mala vsitu priamo dosiat a myslim si, ze to je najlepsi sposob, lebo aspon nemusis mat obavy, ze by ti padala alebo by ta ominala. Nedoverujem podprsenkam bez ramienok
Odpovedať
Profilova fotka
@drndae ak by sa ti dalo, mala by si najlepsie keby ti priamo do siat vsili vypchavky, kedze budes mat este aj vystrih. Bez podprsenky asi nechces ist, takze myslim ze toto by bolo najidealnejsie riesenie
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, na pod šaty ak nechcete aby ju bolo vidiet si dajte samodrziacu v telovej farbe. Vlastna skusenost. Najprv mi to bolo take divne ked som ju dala a pocase som bola rada ze ju mam.
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina757 myslym tu silikonovu, ona sa nalepi a drzi
Odpovedať
Článok sa načítava...
@katarina757 a nepadala ti ked si sa spotila?
Odpovedať
Profilova fotka
Nie nepadala a aj moja hlavna druzicka mala taku. Treba vyskusat. A ja som mala vyhodu... saty som si vobec nepodvihovala v podpazi lebo drzali cez rameno... tak som kludne skakala aj. Vyskusaj si v satach v salone i poskakat s rukami hore... uvidis ako sa budes citit vtedy aj. A ked ti budu padat... ziadna podpira ti ich neudrzi a bude padat s nimi
Odpovedať
Profilova fotka
Pri takejto kombinácií by som volila asi podprsenku priamo všitú do šiat. Podľa mňa by to bolo to najjednoduchšie riešenie a nestalo by sa, že by niekde vykukla. inak chce to asi odvahu na taký vrch, či? Mne sa tiež také páčia ale nemám na ne prsia. Nemôžem si dovoliť podprsenku bez kostíc, keďže mám väčšie prsia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pod takýto typ šiat by som si dala asi našiť podprsenku priamo našiť do šiat aby sa nestalo, že by vykukla práve vtedy kedy by nemusela.. hlavne podľa mňa treba mať na takéto podprsenky aj prsia, nie je to vhodné pre väačšie prsia, inak som minule niekde čítala, že žienky teraz často používajú aj nejaké pásky ktorými si prsia prelepia a potom držia a žiadnu podprsenku potom nemusia riešiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite bez podprsenky, nesmie ju byt vidiet. Takmer vsetky saty (aspon ktore som skusala ja) maju vstitu podprsenku, resp. spevneny ten predny diel tak, aby to drzalo bez podprsenky. Ja som mala saty ako pises - vrch krajka bez korzetu a holy chrbat. Drzali bez podprsenky tak ako bolo treba. Mali vsity telovy korzet, ktory nebolo vidno a ktory drzal vsetko co mal. Saty, ktore maju hore len cipku maju urcite podsity vrchny diel, aby tie saty drzali a prsia nebolo vidno :)
Odpovedať
@miskamilka super ten telovy korzet :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Pod svadobne a popolnocne saty sa nedava podprsenka, aspon tak mi bolo povedane v salonoch.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?