Kvetinová čelenka

Ahojte baby, poraďte kde zoženiem takú nie moc prečačkanú čelenku na svadbu. Sashe som prešla a nič ma neoslovilo 🤔 Prípadne ak by niekto vedel o niekom čo to vie vyrobiť na objednávku k šatám, tak šup sem s kontaktom. Ďakujem veľmi pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
@obcanka123 na etsy je toho tiež plno
Odpovedať
@obcanka123 aj na aliexpresse..ja som si napr objednala holu bielu celenku a kvety a spravila som si podla seba
Odpovedať
@amelie22 ďakujem
Odpovedať
@radka_svanova to super,keď si kreatívna 😊 ja nie som moc tak len hľadám. Skúsim popozerať
Odpovedať
Na sashe nič? Tak to ma prekvapuje, lebo tam je toho veľmi veľa 🙂 dokonca veľa ľudí vie vyrobiť čelenku aj podľa predstáv. Takže ak máš konkrétnu predstavu, skús napísať hociktorému predajcovi a určite sa dobodnete 🙂
Odpovedať
@bazza áno, zajtra to vyskúšam asi tak že napíšem 😊
Odpovedať
Profilova fotka
určite doporučujem stránku Magaela ...majú svoj web aj na insta či FB 🙂
Odpovedať
@vtacatko113 tam majú veru veľmi krásne kúsky. Kamoška si takto robila čelenku sama, no ona je asi nadaná na všetko
Odpovedať
@vtacatko113 diky,kuknem to ☺️
Odpovedať
@brunetka28 nooo tak to je veľké šťastie, keď je žienka šikovná a vie si takto rôzne veci a dekorácie vytvoriť sama. Vieš koľko krát si ja takto vravím, že tiež by som také chcela vedieť
Odpovedať
Mna by zaujimalo, ci si autorka aj nejaku tu celenku uz teda nasla
Odpovedať
@adelinka_malinka áno, nakontaktovala som jednu pani na Sashe ( po celkom náročnom hľadaní). Poslala som jej foto šiat a popísala dom jej,čo približne chcem . Povedala mi,že nie je žiadny problém,že vyrobí ☺️
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?