Župan Nevesta - kde sa dá zohnať?

Profilova fotka
Ahojte. Hľadám župan na svadobné prípravy s výšivkou "Nevesta" na chrbte. Viete mi poradiť, kde by som ho vedela zohnať? Ideálne krátky saténový v bledoružovej alebo krémovej farbe :-) Hľadala som na internete ale nič som nenašla, jedine na zahraničných stránkach, ale radšej by som bola keby som mala nápis po slovensky a nie "Bride". Vďaka
Odpovedať
Profilova fotka
a vsak take uteraky maju aj v tych humornych obchodoch, ci si ho chces z internetu objednat?
Odpovedať
Profilova fotka
V tych obchodoch maju praveze len uteraky :-| kludne aj v obchode by som kupila keby som vedela kde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj a nerozmýšľala si nad tým že kúpiš si len jednofarebný saténový župan a dáš si sama na neho vyšiť ten nadpis to je jedná z možností ktorá ma napadla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je dobre riešenie si to dať niekomu vyšiť..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
šijeme župany na mieru ale šijeme ich z kvalitného saténu, nie z podšívkoviny ako predáva Aliexpress ( preto tá nízka cena) je to citeľný rozdiel medzi ich látkou a naším saténom, hlavne sa tak nekrčí a je príjemný na telo :) Cena je síce vyššia ale pokiaľ by si ho chcela nosiť aj po svadbe tak kľudne každý deň. Na chrbátik nažehľujem nápis Nevesta v zlatom, a dopredu malé meno, alebo na chrbátik iba meno. To je už na tebe čo sa ti viac páči. V ponuke mám niečo vyše 30 oddtieňov saténu takže je z čoho vyberať ;) Ak by bola cena privysoká pre teba, tak vrelo môžem odporúčať ako darček od družičiek ( poskladajú sa na neho spoločne a nikoho to nezaťaží finančne a nevestu zaručene poteší) Ak máš prípadné otázky kľudne sa ozvy budem rada :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?