Catering La Reunion

Profilova fotka
Ahojte dámy, máte tu niekto osobnú skúsenosť s trnavským cateringom La Reunion? Ďakujem krásne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nakoľko keď som ja hľadala catering, nikto tu nemal skúsenosti s La Reunion z Trnavy, takže som išla tak povediac na slepo, tak sa podelím o moju skúsenosť. Catering La Reunion naozaj vrelo odporúčam! Napriek tomu, že sú z Trnavy a svadba bola v Bratislave všetko zvládli perfektne a nič pre nich nebol problém! Jedlo bolo vynikajúce, dostaávali sme od hostí sam= pozitívne ohlasy (aj od vegetariánov), dokonca bolo lepsie ako na skúške! A to sme si mysleli, že keď sa varí pre veľa ľudí a v improvizovanej kuchyni, tak to nemôže dobre vypáliť. Okrem jedla bola perfektná aj obsluha, milí, ochotní, mladí ľudia, pre ktorých ani ráno o štvrtej nebol nič problém. Na jedničku zvládli pripraviť aj priestor, presne podľa mojich predstáv. Aj vďaka nim bol náš svadobný deň dokonalý!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch

Odpoveď na príspevok od amelie22:

Ahojte dámy, máte tu niekto osobnú skúsenosť s tr…
@amelie22 Dobry den tiez by som sa chcela pridat do diskusie keby sa niekto este rozhodoval:) Mali sme svadbu tento rok v auguste a catering la reunion mozem len odporucit!!! Jedlo bolo lepsie ako na degustacii a to sme sa nevedeli rozhodnut, ktore jedlo si vybrat. Mali sme aj vegetarianov takze sme mali dvojake predjedlo, hlavne jedlo a menu. Lahodne domace pecivo,ktore si pecu. Kazdemu chutilo:) Komunikacia bola uzasna s panom majtelom, kedze pred svadbou sa menil zoznam hosti menili sme pocty a vzdy sa vsetko dalo vyriesit. Dokonca aj nami pozadovane napoje,ceresnickou na torte bolo miesanie napojov a vlastny barman, ktoreho si kazdy pochvaloval. La Reunion mozem len odporucit mile nevesty;)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?