Domáce limonády na svadbe

Chcela by som domáce limonády na svadbe, niečo takéto : http://www.123rf.com/photo_2948599_tw... čo si o tom myslíte? je to dobrý napad?
Odpovedať
Profilova fotka
@nikolka1986 my sme mali niečo podobné na začiatku svadby, aby veľké fľaše nerušili prvý dojem z výzdoby ;-) mali sme tam citróny, mätu a ľad, a vyzeralo a aj chutilo veľmi dobre :-)
Odpovedať
My sme mali. Mali sme tiež domáci pomarančový nápoj. Veľmi dobré, ak je svadba v lete.
Odpovedať
No drahy o tom nechce ani pocut, ale tak ja si neviem predstavit ze budem mat elegantnu vyzdobu, kde sa o nej hadame lebo nechce bielo ciernu ale zelenu a na okruhlych stoloch, colu alebo daco take :) inak vy ste tie napoje robili same?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si myslim, ze je to velmi dobry napad a tiez to tak chcem mat na mojej svadbe. Moja rodina nepije ziadne tie bublinkove sladke a nezdrave vody (kola atd.) a tiez flase na stole vyzeraju hrozne. Neviem ako to ocenia hostia, kedze co vidim tak kazdy sa nalieva s tymi sladkymi vodami, ale ja to na svojej svadbe nechcem mat.
Odpovedať
Profilova fotka
@nikolka1986 podľa mňa je to tiež super nápad, súhlasím s @ericelli aj ja by som také chcela mať na svadbe, bez coca-coly to nepôjde, to by mi drahý neodpustil :-) ale bude naliata pekne v džbániku :-) flaše naozaj vyzerajú príšerne na stoloch, kde je krásna výzdoba...
Odpovedať
moze byt
Odpovedať
my sme boli na jednej svadbe teraz v tych horucavach - a na stoloch bola cista voda v dzbanoch s citronom (aj vyzmykany, aj kolieska bolo to perfektne, minala sa najrychlejsie, casnicky nestihali dolievat,...navyse je to lacne - stoji ta to len ten citron, pripadne lad...a tie dzbaniky vyzeraju super
Odpovedať
baby zuajímavé recepty na domáce limonády sú na apetitonline.cz
Odpovedať
Mali sme nealko podavane na poziadanie, normalne pekne elegantne v malych sklenenych flasiach, ale poziadali sme dat na stol krcahy s vodou s limetkou a matou a to sa nakoniec pilo najviac lebo to bolo poruke a dobre sa tym zapija akykolvek alkohol. Ak by ste mali mat na stole PET flase este nebodaj, tak to rozhodne chutna limonada v krcahu je estetickejsou aj chutnejsou volbou.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?