Josip catering

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Niekto skúsenosť s Josip catering? V prvom rade poslala som im zálohu na základe zmluvy a došiel mi email že mám rezerváciu úspešnú. Avšak ony mi zmluvu nepodpísali. Tak teraz neviem či s mm báť? 😄 Poprosím Vás vaše skúsenosti, najmä či splnili na čom ste sa dohodli ďakujem 🙂
Odpovedať
1
2
mne este tak napadlo, je nieco co by ste mi odporucili ci uz ohladom jedla, menu alebo aj vyzdoby co si dat, co fici, co je in? 🙂 pripadne co naopak nie a je zbytocne? 🙂
Odpovedať
@kajuska556 fuha, tak to je zaujimave veru, lebo podla mna tu ma kazda inu predstavu alebo aj ine jedla mala a o vyzdobe hadam ani nehovorim 😄 mozno keby si blizsie napisala ze aku mas ty predstavu to skor by sme ti vedeli poradit a ta nesmerovat 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@kajuska556 ale to hadam nie 🙂 pozri treba si asi povedat ze aj ked budes mat nejakych frflosov na svadbe tak to k tomu patri a vybavene 🙂
Odpovedať
no ale hlavne si myslim, ze je dobre to vsetko riesit cez jednu spolocnost ked sa bavime aj o strave a povedzme aj o vyzdobe, proste mas to vsetko vyriesene, mas tam ako jedlo tak aj obsluhu a netreba ti na nic ine mysliet a riesit 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@mauritka presne ako pises, podla mna to tie nevesty ocenia, ved viem o com hovorim, ked mas proste cloveka na jedno ktory ti vie a pomoze zastretis viacere oblasti ktore na tej svadbe potrebujes mat.
Odpovedať
Profilova fotka
@kajuska podla mna vsetko co sa tebe paci do toho chod 🙂 aby sa to hlavne vam pacilo 🙂 ako teda maximalne si mozes nechat poradit ale inak si myslim ze je to fakt na vas a teda aj na rozpocte.
Odpovedať
@kajuska556 tak ja by som ti poradila potom co sa tyka svedskych stolov alebo teda tych candy barov ako sa to hovori 🙂 daj si poradit, ohladom jedla a poctu hosti, my sme to nevedeli odhadnut a skoro sme sa tak pomylili ze by sme dali malo 🙂
Odpovedať
@lalia33 inak to som zachytila ze sa nedavaju uz potom po polnoci napriklad take taniere oblozene na stoly ale takto candy bary a svedske stoly spravene pomimo 🙂 lebo kedysi co som bola na svadbach to tak byvalo.
Odpovedať
@kajuska556 tak teraz sa to tak uz nezvykne ale pozri stale je to na tebe. lebo aj ked je nejaka bohata vyzdoba na stoloch tak by sa aj tymi taniermi a napojmi neznicila vies 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
kajuska ale tak to by ti uz aj keby si priamo ten catering riesila by ti poradili co a ako, co sa robi, alebo teda zvykne robit, co je uz take out alebo ako by som to nazvala 🙂
Odpovedať
ono ked uz riesit catering tak taky, ktory sa postara o vsetko. mnoho krat prave oni vedia otvorit neveste oci a poradit tak, aby bolo proste dobre. predsa len treba si priznat, ze vedia lepsie co a ako by malo byt a co sa hostom paci
Odpovedať
vidis ja som sa napriklad pri vybere firmy na catering riadila aj tym, kolko to uz vlastne robia a kolko svadieb maju za sebou. aj samotna prvotna komunikacia ak prebehne v takej tej prijemnej rovine ti vela napovie. mam kamosku a ta doslova s pani od cateringu bojovala 😄
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@hannaha040 no ved to je fajn ukazovatel. potom je prakticky vidno, ze je firma ziadana a teda ludia su s nou v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
To je pravda, len zas ak máš v hľadáčiku takúto firmu, tak je najlepšie ju kontaktovať už aj keď vám potvrdia termín v sále, lebo taká firma má väčšinu termínov na dosť dopredu vybookovaných
Odpovedať
Napríklad moja sestra mala už taký svadobný plánovač, kde boli vypísané aj časové obdobia v aké by mal človek najlepšie jednotlivé položky riešiť, aby mal na všetko dostatok času, na nič nezabudol a podobne
Odpovedať
Profilova fotka
@hluzina niektore su veru prepracovane do bodky, co je super, lebo ved predsvadobny stres, to je si myslim ze kapitola sama o sebe 🙂 inak to je pravda, taketo veci, to niektore nevesty vedia riesit hned ako prve a potom uz len doladuju jednotlive polozky
Odpovedať
napriklad ja som este svadbu nemala no planovac som uz dostala a tiez je tam velka kapitola ohladom cateringu. no aj ten by som uz ako tak mala vybraty, len sa musime hlavne dostat k samotnej svadbe
Odpovedať
len aby sa znova nezacalo vsetko zatvarat. neviem vo mne ostal taky strach, ze znova zavedu take tie opatrenia, ake boli predminuly rok
Odpovedať
a tak to dufam nie. ako postrehla som, ze znova vravia o tom, ze cisla idu hore, no dufam sa to uz do takeho extremu nedostane, ze by mali znova vsetko obmedzovat a zatvarat
Odpovedať
tak to hadam nie. moja sestra od nich mala svadobny catering a poviem, ze to mali prepracovane do bodky. nebolo nic co by chybalo, vsetko krasne pripravene a tak dufam ked sa aj ja dopracujem raz k svadbe, aspon toto viem, koho teda oslovim
Odpovedať
Hej? Tak to je super a nechali si teda vo vsetkom poradit alebo mali svoju jasnu predstavu, ktorej sa museli tak povediac drzat
Odpovedať
Profilova fotka
No tak ono je hlavne aby sa to pacilo neveste a zenichovi a hostia, ti by sa mali nejak prisposobit, ci? Lebo ked sa to tak vezme, podla mna sa proste neda kazdemu jednemu vyhoviet
Odpovedať
To je pravda. Ale tak treba to brať viac menej tak nejak v globále, aby to vyhovovalo. Teraz sú všeliaké módy a trendy aj v rámci cateringu. Sledujete aj to niektorá?
Odpovedať
Ako myslis trendy. Myslis take nieco ako cokoladove fontany, ladove bary alebo candy bary?
Odpovedať
hmmm tak to sa mne teda velmi paci, ked je na svadbe aj taketo a teda z kazdeho rozku trosku, len potom si treba nechat poradit, hlavne co sa poctov tyka, to si povedzme vieme my len asi tazko dobre odhadnut
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?