Koľko fliaš alkoholu na svadbu pre cca 36 - 56 ľudí

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky. Chcela by som Vás poprosiť o radu. Ideme nakupovať do veľkoskladu víno, tvrdý alkohol, ale nevieme koľko fliaš máme kúpiť. Lebo niekto na svadbe bude piť, niekto nieee... Pozvaných hostí máme 36, ale prídu nás pozrieť kamaráti a tých bude okolo 20. ďakujem za odpovede :-D
Odpovedať
1
2
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
My sme to tiež teraz riešili a počítame pol litra bieleho a pol litra červeného na osobu a jednu fľašu do každej výslužky...radšej viac ako zažiť situáciu, že o 10 večer nebude víno :-D
Odpovedať
My ratame pol litra vina na osobu (mame 80 ludi, z toho je ale 20 deti + zopar zarytych abstinentov) + 2 pripitky. Tvrdy alkohol neposkytujeme, resp. si ho mozu zaujemci kupit za vlastne, do vysluzky tiez alkohol nedavame. V zozname hosti nemame ziadneho usilovneho pijana, takze predpokladam, ze to vsetci v zdravi a dobrej nalade preziju... Zamok ma v prevadzke aj restauraciu, vina maju plnu pivnicu, nebojim sa, ze nebude dost :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 rokoch
Profilova fotka
ahojte nevesticky,mam paniku. Neviem ako budeme obsluhovat a nalievat kedze som nikoho nezohnala. budeme 28 poradte prosim a mam davat aj vysluzky?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?