Ovocné misy na svadbe

Profilova fotka
ahoj te mali ste alebo budete mat nejaku ovocnu misu ocenim aj netradicne ...
Odpovedať
Profilova fotka
tie opicky by som chcela len neviem ako to dopadne ked sa do toho pustia deti :-)
Odpovedať
Ja rozmýšľam o nakrájanom ovocí tiež, lebo bude leto. Robím v hoteli a tam máme každé raňajky ovocnú misu a potom košík s celým ovocím a to nakrájané sa vždy zje a samozrejme aj ja si rada z toho dám. Je to praktické, lebo nie je po ňom bordel na stoloch ako po celom ovocí, keď si ho musia ľudia sami šúpať a hlavne pohodlné. A myslím, že keď sa bude jesť ovocie, bude sa jesť menej koláčov. A práve tých koláčov neplánujem veľa. len musím zistiť, aké chladiace zariadenie budú mať na hoteli. A tá s tými opičkami na palme sa mi páči najviac, lebo je podľa mňa najjednoduchšie rozbrateľná a poskladateľná :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no a prave mamka mi na to komentovala ze ako to bude vyzerat ked to budu rozoberat
Odpovedať
baby, ktore ste mali nieco podobne...napiste mi do IP co to asi moze stat? dakujem
Odpovedať
anjelivka pri tej mise s opičkami už netreba nič rozoberať. všetko je pekne nakrájané. už len vidlička do ruky a naberať na tanier. mňaaam :-p Len teda neviem ako bude vyzerať podlaha
Odpovedať
Profilova fotka
Jednoznacne odporucam ovocne misy. Nielen na svadbe sa stretavaju s velkym uspechom. Ked sa k nim prida este tecuca cokolada, tak je to idealne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Robíme aranžmány z čerstvého ovocia, úplne netradičné, zatiaľ neokukané. Nevesty - zákazníčky boli v minulej sezóne veľmi spokojné - pozrite si profil a recenzie.. Väčšie objednávky dovezieme aj na východné Slovensko.
Odpovedať
Profilova fotka
@weddsk cize opicky su neprakticke pdola vas ?
Odpovedať
Profilova fotka
@jajka2407 rozpocitat sa to da rozober si ovocie ktore tam ide resp. ktore vdiis a pochod si obchody velkosklady a zisitis si cenu lebo vsade je ina cena.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak mate nejake skusenosti alebo poznate velkoskald na ovocie v Kosiciach poprosim vas
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelivka... najcastejsie sa stretavam s verziou ovocia ktora je na obr. c. 3 od vrchu. S opickami som sa este nestretol a myslim si, ze su viac na ozdobu / pobavenie / nieco mile nielen pre deti nakolko napr. tie pomarance treba osupat a to sa clovek niekedy dost uspini :)
Odpovedať
Ja predpokladám, že opičky sú na ozdobu a to ovocie pod tým je na jedenie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@pajocka presne tak nejako a potom sa to na konci rozobere a rozda najblizsim
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mať niečo takéto a vedľa bude čokoládová fontána
Odpovedať
my sme mali tie taky misy z melonu, vykrajovany melon a klasicku ovocnu misu, ze misu.. svagor mal k tomu aj cokoladovu fontanu,, no to je len na fotku a prvych par minut.. lebo ked sa na to ludia vrhu, tak je to jeden grc okolo... a potom to ozaj uz nevyzeera pekne..
Odpovedať
Profilova fotka
čo ja viem,videla som foto zo svadby a nebolo to také že grc...uvidíme...máme veľa detí..bude leto...hodí sa
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@radka420 klik
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat tiez ovocne misy - vela nakrajaneho ovocia, ovocne dzusy, aj melony chcem objednat, dufam ze uz budu nejake pekne v maji, aj ked drahe. cokoladovu fontanu neplanujeme, ale mozno si priatel zmysli, ze ju chce, tak som zvedava :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 rokoch
Dobrý deň robí niekto také ovocne misy pripadne aj prenajíma fontánu na čokoládu? Poprad
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?