Kvalitné svadobné obrúčky v Banskej Bystrici

Ahojte :) chcem sa Vás opýtať, kde v BB zoženiem kvalitné svadobné obrúčky, za ktoré by sme nedali majland? :-D Ďakujem :-)
Odpovedať
Ahoj, my sme teraz objednavali v Alfrede oprti posty, vysli nas 600 euro. Mali obrovsky vyber, snad budu kvalitne :) Mali by uz kazdu chvilku prist, tak som zvedava :)
Odpovedať
@snif presne tam sa chystáme v sobotu sa ísť spýtať, tak hadam aj my niečo vyberieme :) môžem sa ťa ešte opýtať aký druh obrúčok ste si objednávali?
Odpovedať
@filipova_lucka muz si klasicku hladku zaoblenu, velkost 65 , 5mm. A ja som velkost 55, 3mm gravirovanu obrucku, take sikme zarezy su tam, zavisi cena teda od gramaze zlata. Vravel pan, ze mozu byt hocijake kombinacie farebne, velkosti, nemusi sa dodrzat par, chlap moze mat inu ako ty. Plus gravirovanie datumu dovnutra bolo tusim v cene. Ale teda vyber obrovsky, aj s kamienkami vela, ja som chodila asi mesiac obzerat a vyberat 😂 ked pridu mozem ti poslat aj foto, ale asi si medzitym uz pokukas u nich nazivo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, či sú kvalitné neviem, lebo ako posúdiš kvalitu zlata? Ja tiež rozmýšľam odkiaľ a neviem... Boli sme pozerať v Európe, od značky Laura gold a vychádzali cenovo celkom fajn. Minulý rok mali dokonca 15% zľavu - kupónik rozdávali na svadobnej výstave. Tento rok si ho pôjdem zobrať tiež a využijeme snáď :-)
Odpovedať
@nikiki29 ahoj :) to ste boli v zlatníctve Carmen? Lebo mne akurát kamoška hovorila, že si tam kúpila zlatú retiazku a hneď jej zmatnela, tak neviem aké kvalitné majú obrúčky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@filipova_lucka áno Carmen, nevedel ma názov napadnúť. Oni ponúkajú rôzne značky, možno záleží aj od toho. Mám od nich snubný prsteň a po roku a pol je stále ako nový až na malé povrchové škrabance. Pri značke Laura gold bol myslím aj servis - leštenie 1x ročne, ale už si presne nepamätám. Ja som to využila čistenie starej retiazky a prišla ako nová, takže to urobili perfektne. Ale naozaj neviem posúdiť obrúčky, ešte nemáme... no celkovo kvalita zlata sa podľa mňa ťažko posudzuje :-(
Odpovedať
@nikiki29 veru je to ťažké vybrať |-| a vieš mi povedať aj približne ako sa pohybovali u nich ceny? :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?