Lacné zlatníctvo v okolí Bratislavy

Zobraz úvodný príspevok
chcela by som sa s vami poradit, kam si ist dat vyrobit obrucky v okoli bratislavy. moc to tu nepoznam, kedze sme sa len pred nedavnom sem pristahovali. mam ako taku predstavu, ze by mali byt jednoduche a co viem na isto, tak by som chcela, aby boli z bieleho zlata. je to mozno malo, no zaklad by bol :)
Odpovedať
@mischela255 nie prečo? niečo som si nevšimla? prepáč ak si sa ma niečo pýtala lebo som si to fakt nevšimla :-( @slivocka10 tak to hádam nie. koniec koncov každá môžeme mať vlastný názor na všetko vieš ako. nemusíme vždy súhlasiť so všetkým čo ten druhý povie :-)
Odpovedať
@05darka05 Áno aj to je pravda, už som to videla, ni eu mňa teda našťastie ale kamoška si tak už zničila jedny náušnice a boli veľmi pekné, dosť ju to mrzelo keďže to bol aj darček. Ja sa na tomto s tebou absolútne zhodnem
Odpovedať
@isabel10 Ja tiež nie :-D To som nechcela aby to tak vyznelo ako nejaká hádka alebo čo. Každý sme proste nejaký, niekomu je to príjemné viac niekomu menej, nie každý to vie tak dobre zvládnuť takú situáciu kedy naňho tak tlačia a tak to jednoducho je
Odpovedať
@05darka05 vieš čo ani moc nie. nakoniec sme sa nejako ústálili na sume niečo cez 600 eur a si myslím, že to je veľmi dobrá cena za dve obrúčky aj keď my sme nechceli nejaké hrubé extrémne takže myslím, že aj to tam hralo veľkú rolu ale mne to veľmi vyhovuje a hlavne za ten prístup čo u nich v tom 3D zlatníctve majú mi to rozhodne stojí. akože keď to mám porovnať aj s inými zlatníctvami ale aj takto proste s obchodmi kde by sa mali zákazníkom venovať tak to je sto a jedno. u nich jednoducho všetko šlo, na nič nepovedali, že toto nie alebo toto vám nespravíme, zlatí boli hrozne
Odpovedať
@isabel10 áno asi si si nevšimla lebo som ti písala už dávnejšie asi to tak ako si odignovarovala alebo ako by som to povedala. tak by som bola rada ak by si mi odpísala ale už to vlastne nie je teraz ani podstatné. len som nevedela či som akože niečo spravila keď mne si neodpísala alebo ako to mám celé brať
Odpovedať
@hurarka18 fakt? sa jej podarilo? nedali sa uz potom nijako zachranit? @mischela255 a to je este celkom dobra cena nie? to bolo za obe hej? :-D ak hej tak si myslim, ze to ste este dobre dopadli. fotka nebude? :-)
Odpovedať
@hurarka18 tak sme to nakoniec nejako doriešili vidíš :) @05darka05 vážne. vieš čo ani neviem, len sa mi sťažovala, že ich akože chcela vyčistiť ale takto to dopadlo. neviem ale ako by to mohli vôbec opraviť takže asi nie. aj keď ju to asi mrzí
Odpovedať
@05darka05 No nie, veď čo by si s tým chcela robiť keď už to je raz dokazené, jedine, asi kúpiť nové. Tam sa porušia tie väzby a už čo s tým spravíš potom. To nie je ako keď sa ti len poškriabu alebo tak @isabel10 Asi áno, neviem teda či sa to dá pokladať za vyriešené ale každý to vníma inak
Odpovedať
@05darka05 jasné, že za obe :-D ja si tiež myslím, že to je dobrá cena čo som sa aj s kamoškami bavila tak oni majú obrúčky len tak akože zo zlatníctva nejakého a za oveľa viac peňazí a my ich máme na mieru urobené, podľa toho aké sa nám páčili a čo sme tam chceli mať a čo nie. takže ja by som nemenila
Odpovedať
@05darka05 Je to ale na druhej strane také netradičné vieš ako, možno práve by sa ľudia na to pýtali, že či to máš snubný prsteň alebo to nosíš len tak a podobne. Ale nevidela som s takými obrúčkami ešte nikoho normálne na ulici alebo medzi priateľmi
Odpovedať
@isabel10 to si viem predstavit aj mna by to riadne mrzelo :-| presne preto si treba davat pozor a davat to radsej cistit niekde kde to vedia @mischela255 aj som si myslela ale radsej sa spytam, lebo isto by sa dali spravit aj ake, ze by jedna tolko stala. a ako budu vyzerat? ak to teda nie je tajne @slivocka10 co myslis prosim ta? lebo si mi uz dlho neodpisala tak ani neviem co mas na mysli teraz prepac
Odpovedať
@05darka05 Prepáč nebola som tu dlhšie, niekedy proste nemám čas. Bavili sme sa o tých hranatých obrúčkach :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@05darka05 nie je to tajné ale ešte ich nemáme takže keď ich budeme mať tak ti rada pošlem fotku :)
Odpovedať
@mischela255 Poslala by si ich potom aj mne keď ich budete mať? Teda ak ich nebudeš dávať sem alebo tak. Ja si teraz furt pozerám obrúčky veľmi sa mi to začalo páčiť furt aj na pintereste hľadám nejaké nové, nezvyčajné
Odpovedať
@slivocka10 ja to chapem, ved ani ja sme nechodim kazdy den, len som uz aj zabudla, ze o com sme sa bavili :D :D ale hej uz si spominam. ja by som to asi chcela vidiet na niekom a ci sa to vobec da normalne nosit ale sama by som si ich tiez nekupila. na to treba odvaznych ludi @mischela255 aha jasne, a kolko mate este casu? nebudete tiez musiet posuvat svadbu teraz ked sa toto deje?
Odpovedať
@05darka05 V pohode :D Ja niekedy tiež zabudnem, že to tu existuje, potom idem na mail a tam vidím, že tu mám nejakú novú reakciu tak mi potom dopne, že jaj, už by som mohla ísť aj odpísať :D Veď to, že tiež som ich zatiaľ len na internete na obrázku videla
Odpovedať
@hurarka18 jasné, to nebude žiaden problém :) neviem síce ako to bude teraz aj s odovzdaním lebo veď oficiálne majú zatvorené ale komunikujeme cez mobil aspoň takže sa nejako dohodneme hádam :) @05darka05 vieš čo to je to, že máme ešte dosť času zatiaľ ale povedali sme si, že presúvať to nebudeme takže ak sa nebude dať v náš termín mať normálne svadbu takú ako sme chceli tak si spravíme len malú a oslavu niekedy neskôr
Odpovedať
@mischela255 Jáj jasné, vidíš to mi ani nepadlo, že teraz to bude takto komplikovanejšie ale veď funguje aj pošta aj kuriéri takže minimálne cez nich by sa to isto dalo vyriešiť
Odpovedať
@hurarka18 no veď to, je super, že teraz proste spolu môžu ľudia komunikovať aj veľa inými spôsobmi keď to teraz osobne nejde
Odpovedať
@mischela255 Už sa ich neviem dočkať, už by som chcela by sme ich mali. Hlavne sa neviem dočkať kedy ich už budeme môcť nosiť :-D
Odpovedať
@hurarka18 prepáč prosím ťa už som sa ťa pýtala kedy máte svadbu?
Odpovedať
@slivocka10 neviem si to ale predstavit, ze kto by si take kupil, lebo ved to ti musi aj celkom zavadzat vies @mischela255 hej? tak to je fajn, ze to takto beriete, nerobte si hlavu z niecoho co sa proste neda uz teraz nijako ovplynit :)
Odpovedať
@05darka05 Áno, ja si tiež myslím, že sa ti to môže každú chvíľu niekde zachytiť. No je to asi jedno, aj tak nemôžeme vedieť ako to je keď sme ani jedna také obrúčky nemali :) Ale viem, že napríklad v tom 3d zlatníctve ti vedia všetko urobiť tak možno by vedeli aj iné tvary. Nepremýšľala si možno nad nejakým v tvare srdca? To by mohlo tiež pekne vyzerať
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte ako družičku ma poprosila kamoška či jej pomožem nájsť vhodné obrúčky, môže byť kamenná predajňa alebo aj eshop,dik za typy
Odpovedať
@danus235 skús napísať akú má predstavu či je ochotná ísť aj ďalej alebo chce len cez internet, je veľa možností len si treba upresniť čo chce 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@mischela255 no to je problém ona sama nevie čo chce, preto som sa obrátila sem,tie čo máme my sa jej páčia no ona je nerozhoná, ale je ochotná ísť pozrieť kamkoľvek aspoň tak mi povedala, už sme prehľadali aj eshopy no asi to vidím na niečo na zákazku lebo si nevedela vybrať
Odpovedať
Profilova fotka
@danus235 no sňou to budeš mať asi dosť ťažké,ale zase na to sú družičky aby pomohli 🙂 ak môžem poradiť skús ju usmerniť aspoň pri výbere materiálu od toho sa ľahšie odrazíte 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@michalka0_0 áno je to komplikovaná osoba, no je to najlepšia kamarátka tak je jasné že jej chcem pomocť, včera sme to rozoberali a budeme hladať niečo v kombinácii zlato a biele zlato + ona by tam chcela mať aj kameň ale neviem či jej to niekto spraví ,my máme rovnaké ubrúčky tak musíme násjť ochotu
Odpovedať
@danus235 tak ako vidím už si vybrala aspoň materiál čo je fajn od toho je už len kúsok k vytúženým obrúčkam, aj ste už niekomu písali či vám ich spraví keď je teraz všetko zatvoré funguje vôbec niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
@danus235 hlavne že už aspoň trochu vie čo chce, ja viem zlatníctve ktoré by je vedelo poradiť, no museli by ste ísť priamo tam na kozultáciu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?