Lacné zlatníctvo v okolí Bratislavy

Zobraz úvodný príspevok
chcela by som sa s vami poradit, kam si ist dat vyrobit obrucky v okoli bratislavy. moc to tu nepoznam, kedze sme sa len pred nedavnom sem pristahovali. mam ako taku predstavu, ze by mali byt jednoduche a co viem na isto, tak by som chcela, aby boli z bieleho zlata. je to mozno malo, no zaklad by bol :)
Odpovedať
1
7
8
Profilova fotka
@mischela255 stále hľadáme ale už je to nalepšej ceste, svadba je naplánovaná na začiatok leta tak dovtedy sa aj situácia ukľudní a bude všetko aj obrúčky @michalka0_0 môžem ťa poprosiť o názov zlatníctva poprípade webovú stránku?
Odpovedať
@danus235 to dovtety stihnete toho by som sa enbala, teraz asi nie je dlha cakacia doba ked sa vela svadieb porusilo
Odpovedať
Profilova fotka
@danus235 ahoj, prepáč nemala som čas sem prísť 🙂 pozri si v googli 3D zlatníctvo, majú aj recenzie na googli aj na FB ich nájdeš, oni robia obrúčky na mieru aj podľa tvojho teda jej navŕhu
Odpovedať
Profilova fotka
@michalka0_0 super idem ich teda pohľadať a poslať jej to , veľmi pekne ďakujem, už som z nej v koncoch nevie sa rozhodnúť, dokonca si sama načrtla ako majú vyzerať @mischela255 no pri jej tempe neviem či to stihneme
Odpovedať
@danus235 ale urcite ano ved casu este dost konkretny termin uz maju? ci este ani ten nie
Odpovedať
baby mate niektora aj fotky vasich obrucok? dost by ma to zaujimalo ake su teraz trendy v obruckach?
Odpovedať
Profilova fotka
@mischela255 áno termín už je pevný, čo som veľmi rada lebo pri príprave tejto svadby som viac grogy ako pri mojej, je to ťažké veru , ale posunuli sme sa aj pri výbere obrúčok čo mi robilo veľmi veľkú strarosť sa premenilo na radosť 🙂 @marianka_pis neviem či sa v tomto menia trendy, ja mam klasickú obrúčku no kamoška bude mať asi takú trošku netradičnú, dosť záleži na luďoch ale klasika nevymrie asi nikdy
Odpovedať
@danus235 tak to je super ze vam to tak dobre ide a neboj ber to ako zabavu, bude sa ti lepsie s tym fungovat 🙂 a aké obrucky si teda vybrali ? z eshopu ci na mieru?
Odpovedať
@danus235 tak uz som videla vselijake obrucky aj klasicke aj menej klasicke, preto so sa pytala ci sa aj v tomto menia trendy. Aj ma nejaku fotky tych co si vybrala ta tvoja kamoska?
Odpovedať
Profilova fotka
@mischela255 vieš čo dali si ich spraviť na mieru kombinácia žlté a biele zlato + ona bude mať 1 kameň on nie ale myslím že to bude super vyzerať 🙂 len nech šťastne prídu nech aspoň toto je uzavreté 🙂 ale začala som to brať tak že je to zábava aje to lepšie už sa mi nesníva o svadobných šatách a iných veciach 🙂 daľšou úlohou bude môj svadobný príhovor @marianka_pis fotku nemám ak sa mi ich podarí odfotiť tak ich sem určite dám alebo do správy pošlem 🙂 nie sú pred sa moje tak sa musím opýtať a či sa menia trendy neviem záží od ľudí akí majú vkus
Odpovedať
Profilova fotka
@danus235 ahoj kontaktovala si ich alebo ste vybrali ine zlatníctvo? Dlhšie som tu nebola tak neviem 🙂 som veľmi zvedavá, čítala som diskusiu ale neviem koho si ta tvoja kamoška vybrala
Odpovedať
Profilova fotka
@michalka0_0 ahoj, prepáč, bola som mimo dlhšiu dobu, korona nás drapla doma :/ aj nevestu. áno , kontaktovali sme ich a nakoniec si vybrala u nich na mieru obrúčky 🙂 už ich možno aj má doma, no neviem isto. bola som úplne odrovnaná, nepísali sme si ani nevolali.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@danus235 skoda, ze nemas fotku, mne sa tie sperky od 3d zlatnictva tak pacia, budem mat narodky tak dufam ze mi objedna muz nausnice ktore mali na FB, velmi sa mi pacili.
Odpovedať
Profilova fotka
@marianka_pis keď ju budem mať, tak ju sem určite dám 🙂 tiež som na ne zvedvaá, veď som nad nimi strávila viac času ako nad tými našimi 🙂 oni majú celkovo veľmi pekné šperky, pozerala som si ich a aj cena sa dá upraviť čo sa mi teda páči najviac 🙂
Odpovedať
@danus235 ahoj ako postupujete? ako citam obrucky uz su 🙂 len dufam, ze aj ta svadba bude 🙂 Moja kamaratka mala mat v aprili svadbu a nakoniec ju zrusili 😞 Oni su dost velka rodina a aj keby chcu len najblizsiu rodinu tak je to okolo 20 ludi 😞
Odpovedať
Profilova fotka
@danus235 jeej super 🙂 dufam, že je spokojná s výsledkom 🙂 som veľmi zvedavá na fotky, ak máš pošli mi ich do správy 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mam na vas otazku. my sme presunuli svadbu z minuleho roka na tento, bude v maji, teda predbezne. ak sa nic nezmeni. len my este stale nemame kupene obrucky. ide o to , ze moja mama zacala, ze obrucky by mal platit zenich. no my uz dlhsie zijeme spolu a mame spolocny rozpocet, cize mne pride normalne, ze obrucky kupime spolu. no moja mama, si ide furt to svoje. kto je teda mimo ja ci mama?
Odpovedať
@jarunielka jednoznačne mama 😀
Odpovedať
Profilova fotka
@jarunielka musis aj ty pochopit, ze oni zili v inej dobe ako zijeme my 🙂 tak je jasne ze to berie inak ako vy dvaja 🙂 urobte ako vy uznate za vhodne, je to vase rozhodnutie a len vasa vec 🙂 nikto nemusi vediet ako ste ich zaplatili ani tvoja mama. tento predsvadobny stres vplyva aj na rodicov nie len na teba 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@kris_tin257 ďakujem 🙂 @michalka0_0 ja to chapem, ze u nich to bolo inak. No ona by mohla tiez pochopit, ze sme spolu dlho a mame spolocny ucet aj majetok. tak ze hospodarime spolu 🙂 asi naozaj nebudeme nikomu hovorit kto co platil aby bol klud v rodine
Odpovedať
Profilova fotka
@jarunielka taketo situacie vedia zneprijemnit pripravy na svadbu, sama si v strese a este ti pridavaju 🙂 treba to brat vsetko s rezervou a ist si za svojim. kupte si obrucky podla svojej uvahy, snom, zelani 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@michalka0_0 no je to celkom velky stres hlavne v tejto situacii, chceli sme zacat s vyberanim veci ktore sa nam nezmenia no nemame kde, ked je vsetko pozatvarane. chcela som si vybrat saty a zo 6 salonov mi odpovedali 2 😞 tak isto chceme vybrat obrucky, ale nevieme kde, ved vsetky zlatnictva su zatvorene 😞 som z toho velmi smutna. tak velmi som sa tesila na pripravy az sa mi to pomaly sprotivilo 😞
Odpovedať
Profilova fotka
@jarunielka verim ti, ze ti to na nalade nepridava. pockaj do pondelka, zlatnictva sa otvoria a vy si mozete ist vybrat 🙂 aj cestovanie mimo okres uz bude lahsie, tak si mozes potom vyberat z vela moznosti.hlavu hore dobre bude 🙂
Odpovedať
1
7
8
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?